Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak kupisz zespolone to mow... chce przymierzyc ;p kurcze czy valeo na prawde roznia sie zaczepami ?
-
Spociki Łódzkie
no i git ale na handel czy nie ? bosha ? cena ;p
-
Spociki Łódzkie
a jakie lampioniki masz :>
-
Spociki Łódzkie
dobrze... teraz ja troche tuningu poszukuje prawej lampy i migacza rok 97 i... dobrego tapicera do podsufitki ale nie za 250 zl :}
-
Spociki Łódzkie
spuscil powietrze i niunia nizej stoi
-
Spociki Łódzkie
a jakie przerobki zaczales ;P chwalic sie szybko
-
Spociki Łódzkie
ja mam polskivag 2.5 i dzialal u mnie jak cos moge wystawic gdzies
-
Spociki Łódzkie
to moze zrobimy spota na naprawy ja musze przeczyscic przepustnice
-
Spociki Łódzkie
no to kiedy ???? moze jutro moze niedziela?
-
Spociki Łódzkie
wszystko gotowe tylko checi brak przy podejsciu
-
Spociki Łódzkie
ehh co chce sie zabrac to podchodzac mi sie odechciewa a duzo brudu bylo ?
-
Spociki Łódzkie
i jak po czyszczeniu lepiej ?? ile czasu zajelo i kiedy moge podjechac ze swoja :P:P nagaz.... strasznie drogi
-
Spociki Łódzkie
tez nie bylem za ale za duzo miesiecznie mi idzie na paliwko
-
Spociki Łódzkie
uff wrocilem z wawy trasa w obie strony bardzo ladna dzis... gorzej bylo w srode:P a wczoraj to juz jedna wielka masakra:D[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 22:19_________________________________________________dopra mozecie mi miec za zle ale chce do niuni zalozyc gaz i teraz moje pytanie, gdzie za ile. 1,8 125kucy. ceeeeny poprosze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
chyba sa dwie tylko jedna stoi pod moim blokiem :}
-
Spociki Łódzkie
kufa ja sie musze za niunie zabrac, ale co dochodze to mi sie odechciewa:d potrzeba mi kogos co by mi podsufitke przykleil tyle na poczatek
-
Spociki Łódzkie
ja jakos nie przepadam za kamieniami w reklamowkach
-
Spociki Łódzkie
ja chcialem wygrawerowac swoja rejestracje.... ale po co mam to robic jak te ch!#!#%#$*^ chodza w nocy i na zlamanym lustrze nie widza czy cos jest... moj wklad, ktory mi zakosili akurat dzien wczesniej polamalem wyjeli.... i je kolo bloku dobili do konca.... ale tak jak mowie mialem zapas
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
haha mi tez na zlozonych wyjeli na szczescie mialem zapasik ale znajomy n amoim przykladzie pokazal mi jak to szybko robi.... wyjal je e niecale 5 sekund- Spociki Łódzkie
na osiedlu, juz mi przestlalo zalezec po tym jak ja kupilem i od razu z zazdrosci na testy poszla tylna klapa:D- Spociki Łódzkie
ja jutro w komisji siedze wyborczej. poza tym jakas k**wa mi drzwi zarysowala..... jak zlapie skur!@#!%^@^ na osce to za@!@@^*&@!#@$!- Spociki Łódzkie
prosze was... 2 dni nie bylo mnie w lodzi i dzis doszedlem do auta bo jutro do tyry trzeba jechac....1,5h mnie wypychali w koncu pociagneli mnie innym autem bo niunia sie zawiesila calkowicie na sniegu. i pomijam to ze w lodzi nie widzialem zadnej piaskarki. - Spociki Łódzkie