Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
bo tam multum audik przyjezdza, griluja latem i takie tam :}
-
Spociki Łódzkie
mowisz i masz:)
-
Spociki Łódzkie
ja jestem noga wiec nie pomoge
-
Spociki Łódzkie
na gorze masz info
-
Spociki Łódzkie
pisze do jacka na gg ale zima
-
Spociki Łódzkie
troche za zimno dzis bylo kobita mnie ciagnela do auta a przed domem wysiasc nie chciala
-
Spociki Łódzkie
dopra to postaramy sie podjechac, moze tam mi ktos powie gdzie zaslepki zamkow kupic:P
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
widac ze ekipa zorganizowana ;p
-
Spociki Łódzkie
no to rzucajcie terminy ....
-
Spociki Łódzkie
kiedy ??? chociaz nie wiem czy chce:p
-
Spociki Łódzkie
uhahahahaha ;d tylko jak tam wiedziemy autami :P btw wlasnie wracalem i przy auto centrum byl zlot bmw....samochodow ze 30 :}
-
Spociki Łódzkie
duzo was bylo ?? pjechaliscie na bacowke?
-
Spociki Łódzkie
w naturze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zaślepki na bębenek zamka
sorka ze odswiezam ale jestem ciekaw czy ktos dostal takie zaslepki i gdzie. czy tylko ratuje wymiana klamek
-
Spociki Łódzkie
moja wina, dopiero dotarlem do domu. pisalem, ze nie wiem czy bede... komu placic
-
Spociki Łódzkie
ja przyznaje sie ze postaram sie byc. rezerwa mi sie zaswiecila w aucie
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
mam nadzieje ze kojazysz zjazd na rzgow na takiej estakadzie na stara gadke. po prawej miniesz cmentarz i prujesz caaaaly czas. zreszta ...zoomie wlacz:P bedzie na bank latwiej
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
zapraszamy bacowke macie na wjezdzie do lodzi
-
Spociki Łódzkie
nie dzwonilem na razie widze 4 osoby chetne dla tylu zawsze bedzie miejsce, a Radziu przybywaj a nie omijaj:P w razie czego mozemy standardowo pod realem a jak bedzie wieksza ekipia dopiero w cieple miejsce jechaac:)
-
Spociki Łódzkie
psy nie pija....prowadza:P
-
Spociki Łódzkie
pijemy czy psy bierzemy ??
-
Spociki Łódzkie
ale to wstepnie wiec mozna ustalic inna date
-
Spociki Łódzkie
otoz moj okres wypowiedzenia w robocie sie skonczyl, jakby ktos slyszal o fajnej pracy prosze informowac nie chce byc tylko handlowcem na kraj bo wlasnie z tego zrezygnowalem (czyt. sam odszedlem ) no i przepraszam ze tu pisze ale ma to do lodziakow trafic tylko..
-
Spociki Łódzkie
a to ja mojego mlodego tez wezme