Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
duzo was bylo ?
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
yyyy to jaki abonament ??
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
a wie ktos moze ile bateria trzyma ?
-
Spociki Łódzkie
wyjezdzam w trase w poniedzialki wieczorem i w piatek jestem w lodzi dopiero coz... czas prace zmienic
-
Spociki Łódzkie
watpie zeby wiekszosc mogla we wtorki, ja np nie moge taka praca...
-
Spociki Łódzkie
trzeba bylo czekac my stanelismy i czekalismy na reszte. i dojechaly 2 audiczki
-
Spociki Łódzkie
no to jaaaaa...... znaczy my z asia cholera mac
-
Spociki Łódzkie
powinienem dac rade [br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 23:41 _________________________________________________to bylo nas duzo kto jezdz a4 podchodzaca pod blekit z naklejka forum na tyle i nie stana kolo neste
-
250km/h moja A4
ja panda 1,1 jechalem 180, ale wiem ze kumpel panda multijet zamknal licznik
-
250km/h moja A4
no ale 6k obrotow jest...moze ze startu taka predkosc
-
[B5 ADR] Błędy klimatronika
- [B5 ADR] Błędy klimatronika
ale tylko z klima nie chce sie laczyc, poprzednio jak sie polaczyl skonczyl na 84 bledach po czym wyswietlil -505 i zawiesil program- [B5 ADR] Błędy klimatronika
dla 1c-15.7 tylko dla 1c mam sprawdzic czy wsio po kolei ?? no i co tznaczy klapa powietrza blokowana czasem :]- [B5 ADR] Błędy klimatronika
co to znaczy sprawdz bledy na klimatroniku ?- Spociki Łódzkie
a wczoraj kopsy wkurzone po technicznej, m1 obskoczyly byle by kogos zlapac- Spociki Łódzkie
jak mi przejdzie przeziebienie to podjade bo na razie kwicze na bialej sali- [B5 ADR] Błędy klimatronika
no w sumie dziala, tylko te bledy. zalozylem nowy waz do klimy bo byl uwalony zostala napelniona no i podlaczylem vaga....- Spociki Łódzkie
a ktos mi zrobi adaptacje przepustnicy ??- [B5 ADR] Błędy klimatronika
mial ktos moze cos takiego ze bylo tyle bledow ze zawieszal sie vag ?? zlapalem tylko blad 3855 plus tam kilka innych, ktorych niestety nie pamietam. teraz podlaczajac vaga pisze ze jest za duzo bledow i nie chce sprawdzac wogole.... jakies propozycje ?- Spociki Łódzkie
jestem new ale jak mam byc to bede- Spociki Łódzkie
powitac, autko mam moze 3 tydzien potrzebowal bym osoby co by mi zdiagnozowala auto bo.... siakos wydaje mi sie ze duzo pali.- [B5 ADR] Problem z akumulatorem
no tzn wiem ze nie powinno iskrzec ale chodzi mi o to czy to moze byc wina aku czy szukac gdzies problemu. podlaczylem radio i klime naprawilem. radio odlaczylem aku po podlaczaniu iskrzy a na klimie jest tyle bledow pod wagiem min 3855 ze wywala i program zawiesza- [B5 ADR] Problem z akumulatorem
u lekkie przegiecie czytalem ze do a4 avanta 45 aku wystarczy a tutaj zaczynaja od 60. czyli to ze iskrzy nie jest tym ze gdzies napiecie ucieka ??- [B5 ADR] Problem z akumulatorem
mam najpierw pytanie, czy podlaczajac kleme minusowa akumulator powinien mi iskrzyc, czy jest to wina jakiegos urzadzenia, ktore pobiera za duzo mocy. otoz podlaczylem radio i po nocy mi pada aku, ale jak odlaczylem radio teraz tez pada. prosze nie bic ale aku mam 40, samochod 2 tyg wiec wiem ze aku do wymiany ale.... czy bedzie sie rozladowywal ? - [B5 ADR] Błędy klimatronika