Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

250km/h moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy sprawdzalem ile pociagnie moje :audi:

127837ce05616fb0.jpg

Na wiecej mi strach niepozwolil.

Opublikowano

Ale temperaturka 60 :polew: zimno pewnie było :P

Opublikowano

no ale 6k obrotow jest...moze ze startu taka predkosc :P

Opublikowano
  • Autor

Koledzy niestety ale wskaznik temperatury nawala chyba. Ale za tydzien jestem w kraju i kazdy moze sam sprawdzic.

Opublikowano

Ale temperaturka 60 :polew: zimno pewnie było :P

Pewnie termostat, częsta przyczyna tego zjawiska :decayed:

Opublikowano

Niezłe musiało byc spalanie, bak prawie pusty :polew:

Opublikowano

Kurcze, przy 6000 tyś obrotów taka prędkośc :wink4:... Super :gwizdanie:..

Opublikowano
  • Autor

No to koledzy po waszych wypowiedziach zapraszam do Kedzierzyna Kozla za tydzien kazdy jeden moze sie przejechac jak tyle niepojdzie dostaje odemnie po 1000zl. OK

Opublikowano

z nitro :polew: szkoda silnika troszę mu zimno :gwizdanie:

Opublikowano

W danych technicznych ten silnik ma 240 km/h..., także 10 wiecej jest mozliwe :good:

Opublikowano

W danych technicznych ten silnik ma 240 km/h..., także 10 wiecej jest mozliwe :good:

Zwłaszcza licznikowe.

Filutek zaproponował sprawdzenie i 1000 pln gdyby wynik nie został osiągniety.

Jak jesteście pewni swego to ruszajcie do Kędzierzyna po kasę.

Ciekawe tylko co powiecie jak wskazówka doleci do tych 250 ?

Ja tam nie mam powodów aby nie wierzyć.

Opublikowano
  • Autor

No i jak panowie bede 2 tygodnie w Polsce czekam na was z kasa. Jak ktos chce namiary domnie to walic smialo na pw.

Opublikowano

ostatnio kumpel mi opowiadał jak jechał pandą 200 to co dopiero audi :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma sie co dziwic, moj pazdzioch wiecej poszedl licznikowo.

Opublikowano

193 KM na pewno pociągnie do 250, skoro moja 130 KM cięgnie 210 licznikowo

:good:

Opublikowano

jechałem moją ponad 240 w Niemczech i jeszcze był zapas

licznik oczywiście przekłamuje, sądzę że było ~225

Opublikowano

nie wiem jakie macie podstawy nie wierzyć Panowie... przecież to prawie 200KM w ośce. dla niedowiarków najlepiej nagrać filmik, ale tak, żeby pokazać też drogę bo powiedzą, że auto na podnośniku a dźwięki wstawione...

Opublikowano

ostatnio kumpel mi opowiadał jak jechał pandą 200 to co dopiero audi :gwizdanie:

w seicento zamykalem licznik , i nikt mi nie wierzyl dopuki nie wsiadl za pasazera.
Opublikowano

ostatnio kumpel mi opowiadał jak jechał pandą 200 to co dopiero audi :gwizdanie:

Ty Piotr z tą pandą to akurat możliwe bo mój kumpel też tyle ciął i nakręcił filmik nawet :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.