Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
obudzil sie ...
-
Spociki Łódzkie
dobra smaruje na gorze...
-
Spociki Łódzkie
tylko ze jak nas 2 tylko bedzie to lipa :> choc od czegos trzeba zaczac
-
Spociki Łódzkie
sobota odpada, mam zaczatki hubertusow. niedziela moze byc. ja mam mozliwosc pisania watkow głównych na czerwono wiec tylko data !!!!
-
Spociki Łódzkie
na włókniarzy ? ja jestem za
-
Spociki Łódzkie
ni da rady )) raz bylo pamietam nas duzo..... i na tym sie skonczylo. a na inne spoty jakos mnie nie ciagnie
-
Spociki Łódzkie
musisz tydzien wyprzedzenia zrobic:> te dewoty wolna odpisuja;p
-
Spociki Łódzkie
moze jakos w sierpniu ?? jechal by ktos z lodzi ?? Grzesiu, Radzio.... moze Marcinek sasiad sie w koncu odezwie ;p
-
Spociki Łódzkie
zes wywalil miejsce jesli cos to lepiej ten parking za bacowka, znaczy za ogrodzeniem ja to bym pojechal do sulejowa z piotrkowiakami bo tu sie umowisz i beda 3 samochody
-
Spociki Łódzkie
nie wiem jak od konkurencji pod geantem, ale nasze towazystwo wymarlo. raz sie spotkalo nawet z 10 ludzi i..... to byl koniec:P
-
Spociki Łódzkie
ehhh ;d nie na lodzkie drogi
-
Spociki Łódzkie
ehhh.... ludzie... jaki kupic przegob i jakie wahacze. i nie rzucajcie firm co bym musial ze 3 miesiace pensje odkladac:p
-
Spociki Łódzkie
zyje ktos tu jeszcze ??
-
Spociki Łódzkie
pokaz fote to sie ja zabierze :P:P w lodzi to slyszalem tylko o jaki skrzynkach nie wiem gdzie to jest. ja zawsze jak cos to wale na sulejow, mozesz tez na jeziorsko. w obie strony praktycznie takie same odleglosci kolo 50 km. jak sie myle prosze mnie poprawic
-
Spociki Łódzkie
ja na razie skladam do kupy moja niunie
-
Spociki Łódzkie
nasz team sie rozpadl tamto to forumowicze z innego forum
-
Spociki Łódzkie
sa w niedziele ale nie z tego forum tu ludzie poumierali
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ajjj niech szybciej sie robi cieplo.... sezon grilowy czas zaczac ;p
-
[ALL B5] Automatycznie składane lusterka
no dobra bede walczyl w takim razie...
-
Spociki Łódzkie
tlum ludzi .... ja czekam na piotrkowskie zloty w sulejowie
-
[ALL B5] Automatycznie składane lusterka
jak dzis obejzalem budowe zeby dostac sie do tego silniczka to zrezygnowalem. 4 srubeczki calkowicie zardzewiale i to zapewne tylko poczatek
-
[ALL B5] Automatycznie składane lusterka
to ja moze z innej beczki, wciaz mi sie zacinaja a to raz prawe nie chce mi sie otworzyc a to raz lewe zamknac... gdzie szukac przyczyny ??
-
Spociki Łódzkie
kurcze duze te foty prawie zawieszaja kompa ale na szara koszulke sie skusze:P
-
Spociki Łódzkie
znowu pogoda nie zacheca.... ehhhh gdzie to slonce Radzio bedzie na zlocie ????? wogole tu zaglada jeszcze ??
-
Spociki Łódzkie
ja nie no chyba ze ktos sie tu odezwie i da mi zloty srodek do zdjecia podsufitki