Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
mobilki.... co by nam w nowym roku lepiej spotkania wychodzily
-
Spociki Łódzkie
jutro bede meczyl sie i powiem czy pomoglo ;p
-
Spociki Łódzkie
cholera zebym wiedzial czy to odpowietrzajacy schodzi w dol od tej szerokiej rury
-
Spociki Łódzkie
powiedzcie mi, mam pekniety jakis wezyk odchodzacy od tego szerokiego weza dochodzacego do przepustnicy. czy moze byc winny falowaniu obrotow ? juz sie tyle tego naczytalem, ze zglupialem :] a co otwieram maske z zamiarem przeczyszczenia .... sie odechciewa
-
Spociki Łódzkie
caly czas tak uwazalem ale za duzo ostatnio jezdze
-
Spociki Łódzkie
tak jakos mnie ostatnio naszlo na zagazowanie niuni, powiedzcie mi duzo pala na gazie ? mam motor 1,8 bez T
-
Spociki Łódzkie
ja mam klubowa ramke :P:P
-
Spociki Łódzkie
zawsze tak samo sie zlatujemy ja juz odpuscilem przyjezdzanie
-
Spociki Łódzkie
ktory dzien bedzie 4 - ech
-
Spociki Łódzkie
a co ma moderator do odzewu ???? 2 osoby sie odezwa a jak przychodzi co do czego to milcza.... byla rozmowa o srodzie a ty piszesz juz po fakcie. Sora ale indywidualnych zaproszen slac nie bede
-
Spociki Łódzkie
ja mowie jestem za sroda, bo dzis do domu dopiero dojechalem
-
Spociki Łódzkie
juz jest niezle, ale moze jakis wiekszy odzew ?
-
Spociki Łódzkie
mozemy w srode ....
-
Spociki Łódzkie
czytam WIKI mowie dziewczyna.... a tu ;P jestem dostepny w sobote, w niedziele bede sie sponiewieral
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czemu slynnej ??
-
Spociki Łódzkie
wlasnie dlatego lepiej obejzec powtorke mody na sukces niz jechac na zlot
-
Spociki Łódzkie
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=192995 logowac sie i grac:D
-
Spociki Łódzkie
mnie nie bedzie, kuruje sie
-
Spociki Łódzkie
ja juz wiem jakby co :P:P
-
Spociki Łódzkie
no mozna sie spiknac w niedzielke
-
Spociki Łódzkie
a wymienimy pod realem mi klocki bo chyba mam sciskacz za maly :}
-
Spociki Łódzkie
oo.... mojego brudaska nie widac obiecany numer 603 923 272 Kłębowo k/Wejherowa trasa na Lębork ul. Abrahama szrot z samymi Audi.
-
Spociki Łódzkie
jakies dziwki:P
-
Spociki Łódzkie
no to 4 do brydza jest