Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
to mozemy o 17 ja bede z wawy pedzil do was
-
Spociki Łódzkie
hackerfish bedziesz ??
-
Spociki Łódzkie
to jak dzialamy cos w niedziele ?? bo bym vaga kcial
-
Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]
szkoda ze jak jest auto z 96 roku juz nie chca dac ac bo za stare
-
Spociki Łódzkie
moja lalka tylko ze prawka nie ma
-
Spociki Łódzkie
ehhh cholera grill za mna chodzi
-
Spociki Łódzkie
mysle ze na nastepnym spocie. ja jutro do szczecina jade i wroce w piatek wiec probuj
-
Spociki Łódzkie
tylko nie kolo manu :P:P kolo geanta na wlokniarzy tam przy myjni. tam sie inni zbieraja tez no i jest wiecej miejsca niz pod manu;)
-
Spociki Łódzkie
starorudzka 12 bodajze w duuza brame potem w pierwsza uliczke w prwo w tej brami i do konca tniesz. a potem juz zobaczysz kordon samochodow bo maja troche zamowien
-
Spociki Łódzkie
tak to by mozna jakiegos grilika walnac ehhh jak tylko pomysle to juz slina leci
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hahaha jakies maja lewe samochody ;p nie chcial sie vag polaczyc po prostu brak bylo osoby ktora sie zna. wiec wypozyczylem kabel
-
Spociki Łódzkie
niesamowite sa te spoty lodzkie.... czas chyba na 2 forum sie zapisac dzieki tym co byli
-
Spociki Łódzkie
ja kabel i vaga pl wezme na penie
-
Spociki Łódzkie
ogrzewanie wlaczysz w niuni
-
Spociki Łódzkie
dokladniejsze koordy
-
Spociki Łódzkie
mowimy o tym parkungu pierwszym na rogu karskiego i drewnowskiej czy blizej leroy ?
-
Spociki Łódzkie
moze byc. jak ktos wezmie kompa ja moge kabel wziac
-
Spociki Łódzkie
vaga moge wziac ale moja bakteria w lapie trzyma 10 minut
-
Spociki Łódzkie
weekend owszem. ostatecznie poniedzialek
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie a4 1,8t w poprzecznym bloku moja dziewczyna mieszka ma czarnego wilczura a ja przyjezdzam ciemnym kombi a tak wogole dzis zostalem zaskoczony jakimis klubowymi kalendarzkami na parkingu w galerii
-
Spociki Łódzkie
kto na Pieknej w lodzi trzyma ladna audiczke w klubowych rameczkach ??
-
Spociki Łódzkie
jak cos jestem dostepny piatek sobota i niedziela ew. poniedzialek. tylko nie wtorek jak poprzednio;)
-
Spociki Łódzkie
no cholera nie mozna co poniedzialek albo co piatek ??
-
Gradobicie na Śląsku (okolice Katowic, Chorzowa)
ubezpieczyc. zawsze znajda taka klauzule zeby obejsc ubezpieczenie. jakos 3 lata temu na glownej ulicy w lodzi spadla galaz ma samochod moich rodzicow. wgniotlo dach, zbilo szybe, przod szybe. ubezpieczycie.... przypadek losowy...... no i sadz sie z takimi