Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a wlasnie ze dzisiaj dostane ;}
-
Spociki Łódzkie
to moze o przednich myslalem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
lol z ta trumna ..... przez wiekszosc filmu cos mnie bolalo jak ogladalem
-
Spociki Łódzkie
jak zwal tak zwal
-
Spociki Łódzkie
no to dobranoc :] wiecej ludzi jakby w tygodniu sie odzywa a w likend milczy wstydziochy
-
Spociki Łódzkie
wytresowany, sam szuka na balutach
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ehhh no ma limusyne seicento to nie wiedziala ze niunia to kombi
-
Spociki Łódzkie
i na co taki chlop bez reki ;P bysmy musieli sie Ewa zajac
-
Spociki Łódzkie
oj Bartuś widze jak kazdy Bartuś nie pamietasz imion kobiet
-
Spociki Łódzkie
no jedna sie odwazyla, nie pokaze cyckow od razu mowe a tylne prawie nowe moge dac wahacze bo mam
-
Spociki Łódzkie
ja Ci moge dac lemy leza w pudle:P
-
Spociki Łódzkie
lipa z reszta ludzi tutaj
-
Spociki Łódzkie
uhahha 5 zl bo na antene zbieram
-
Spociki Łódzkie
mi wlasnie odeszla chec... przegralem starcie z filtrem oleju. godzina, rece ujebane, i przyjsc musial mechanik.
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
smiej sie 4 rozne rodzaje klockow do mnie moga byc nie odejmujac oczywiscie ze jeszcze z czujnikami moga byc. z klockami to parodia jest. ja juz zostawilem stare i leze ze starymi zawsze do sklepu a co do tarcz.... masakrycznie duze i masakrycznie ciezkie :][br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________to jak robimy cos jutro ?? nawet na 10 minutek
-
Spociki Łódzkie
ufff ale za to klocki mi zle dali i musza nowe zamowic... zle kurcze zawsze
-
Spociki Łódzkie
dostalem 288x15x13 dobre czy nie ? bo nie zdazylem dzis popatrzyc
-
Spociki Łódzkie
no tam rozkopali jedna strone ulicy .... zawsze byla zla nawierzchnia tam ale teraz juz drog nawet nie maja ;p sluchaj my mamy tarcze 280x20 ?
-
Spociki Łódzkie
umarlem.... caly dzien w robocie :} jeszcze spotkala mnie przyjemnosc jechania do rozkopanego wloclawka... kurrwwww
-
Spociki Łódzkie
pisz do niego jak jestes zainteresowany. choc powiem ze te byly z dziurami a pamietam ze lacznik jak wymienialem mialem z galkami... nie wiem jak to rozwiazali. ale ide pozniej do garazu to potwierdze to ;p
-
Spociki Łódzkie
wiem tylko chodzilo o to czy te co ja kupilem czy org i byly orginalami ;p