Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
jak nie bedzie mial karku tez ma przyjechac
-
Spociki Łódzkie
nie ma 2 dni... przyjade z kierowca
-
Spociki Łódzkie
rob kolezankom jakies foty :gwizdanie: i wroc wypoczety moja przepustnica czeka na ciebie
-
Spociki Łódzkie
ehh kobiety....
-
Spociki Łódzkie
do 1,6 to malutki...
-
Spociki Łódzkie
tia, same asie, anie damn...
-
Spociki Łódzkie
ehh, moja byla to Asia, moja terazniejsza to Asia.... chociaz sie nie myle w zeznaniach ale byl okres ze laska sie przedstawiala ze jest Asia to ja sie odwracalem i odchodzilem
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze Asia... to imie jest przesladujace.... jak Bartek
-
Spociki Łódzkie
czyli te latwiejsze jednak farciaz
-
Spociki Łódzkie
a ja myslalem ze tak ciezko wymiana idzie:d
-
Spociki Łódzkie
dasz rade;p ciezko sie przykreca jak stoi na kolach i dokrecasz
-
Spociki Łódzkie
dasz rade ;P te latwiejsze chyba wymieniasz;p pamietaj klucz 16 specjalnie jechalem plaska grzechotke kupowac
-
Spociki Łódzkie
taki to ma prace
-
Spociki Łódzkie
jeszcze niecale 6h
-
Spociki Łódzkie
9:30 i rano ja juz 1,5 godziny .... nie wiem co robic
-
Spociki Łódzkie
Tomek...jedz na pojezierskiej przed wlokniarzy po lewej stronie, gosc robi fenomenalnie, gdzies nawet karte znizkowa mam bo to jakis kumel kumpla. nawet daje jakies papiery na to. co prawda gowno daja przy kontroli ale... ja np w polowce sobie sam zakladalem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
teraz nie bede drzewa zabieral to bede moze dluzej:P
-
Spociki Łódzkie
trza bylo przywozic jak nas trzech bylo
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
cholera... i jeszcze nie przywiozles na zlot
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie bo raczej nie nadrukujesz zwykla drukarka tego. bylem sie dowiadywac to ta najzwyklejsza folia musi byc odporna na goraco bo przeciez walek w dukarce sie nagrzewa
-
Spociki Łódzkie
cisza na morzu wicher rwie.... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tam jest tylko 2 ich duzo ich uderzac nie trzeba :P:P
-
Spociki Łódzkie
wez Ewe niech juz zbiera na rabaty dla Tomka:D
-
Spociki Łódzkie
ale moze ja bede mial wieksza jak szukalem lemow oni mieli za 1450, ja dalem 1150 wiec 300 do przodu. ale badz co badz z innymi sklepami mieli taniej. na tarcze tez dobra cene mi dali. moze dlatego ze teraz moja mloda do nich jezdzi kupowac i pracuje na znizki:P