Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
no ale w wawie troche wiecej placa wiec mozna posiedziec
-
Spociki Łódzkie
cholera jeszcze 4h w pracy..
-
Spociki Łódzkie
ale z szefem tartaku trzeba pogadac o drzewie
-
Spociki Łódzkie
reklamy ale na pluszakach
-
Spociki Łódzkie
o kurka :} stad niunia z 2002 roku :gwizdanie: nie potrzeba dobrego pracownika ?? tylko dobrze platne oferty przyjmuje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
daj no telefon do szefa bo sie codziennie nudzisz widze;P
-
Spociki Łódzkie
mi jeszcze 2 wisza, ale na ta chwile nie stoje przy kasie zawsze wplacam jakas czesc zeby sie od........ ;}
-
Spociki Łódzkie
baczki pod blokiem
-
Spociki Łódzkie
mloda mi klocki kupila, ale grubasy sa, ja nie wiem gdzie to wszystko sie zmiesci
-
Spociki Łódzkie
:polew: za mala torba
-
Spociki Łódzkie
musisz udezyc do listonosza
-
Spociki Łódzkie
skladaj zamowienia
-
Spociki Łódzkie
byle nie ode mnie. ale pamietaj o kratce na nastepny raz :]
-
Spociki Łódzkie
albo ze znasz Piaska Tomuś na ta chwile nie biore. No ni ma kasy ;(
-
Spociki Łódzkie
uszyjemy sobie podobna torbe i wjazd za znaczek
-
Spociki Łódzkie
od szyi w dol ladny, korona... do odrobaczania
-
Spociki Łódzkie
no na rogach las kiepski, ostatnio wyrosly nowe drzwa pod wloclawkiem
-
Spociki Łódzkie
przyjedz z drzewem bedziesz wszystko wiedzial
-
Spociki Łódzkie
mozesz bez choc klaty nie pokazales
-
Spociki Łódzkie
patrze z okna i moj samochod to kupa...sniegu a ja chcialem kapetki na letnie zmieniac...
-
Spociki Łódzkie
wczoraj trzeba bylo duspko ruszyc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kufa codziennie teraz....
-
Spociki Łódzkie
a ja sie nie odwaze zeby byly 2 auta i jezdzic na sankach po wodzie poza tym dzis mam rodzinna bibke :>
- Spociki Łódzkie