Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
nie no z chlopakami bym przyjechal ale milczy admin
-
Spociki Łódzkie
Kimi... a moze pod mcdonaldem na wlokniarzy w i 3 auta pojedziemy ?
-
Spociki Łódzkie
no straszne... po to jechac tam zeby znowu i tak kazdy nie rowno podjedzie....
-
Spociki Łódzkie
no w morde.... znowu pol miasta jechac w inna strone... ja jebe
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a ja nie umyje nie chce mi sie. wiiemy gdzie sie spotykamy ?
-
Spociki Łódzkie
kabel moge wziac
-
Spociki Łódzkie
Krzych to nie -19 jak poprzednio
-
Spociki Łódzkie
a moze cos ustalimy gdzie sie spikamy....bo nie wiem czy ogarne jutro kompa :}
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale kolegow szykasz wlasciwie bo zaakceptowalem ale nie wiem po co i gdzie tu sie wlacza emotki
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bys wrocil na forum Ostrowieckie :]
-
Spociki Łódzkie
wziely sie studentki ostro za niego
-
Spociki Łódzkie
nie wiem Seba do czego tyczy sie wywod ale.....przywiez to co palisz na zlota
-
Spociki Łódzkie
jestem ciekawy kiedy sam pil
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Dj pierwszy raz sie z Toba musze zgodzic :]
-
Spociki Łódzkie
zastanawiam sie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak obrazil, stwierdzilem fakt, jakbym dostal 5 za pazdziocha to bym go dobil za nastepna 5
-
Spociki Łódzkie
Jerzyk...za 5 tysia i chodzi Ci samochod jak traktor
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze 10 dni na ryzu :/
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
o matko, co drugie zdanie to Klysek....