Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja nie, ale moglibyscie koledze zrobic ten samochod jak ma mechanikow z doooopy
-
Spociki Łódzkie
a czek sie swieci ?? :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:35_________________________________________________Bruno jutro impreza a wodki jeszcze nie stawiales wiec masz byc
-
Spociki Łódzkie
ten co fure sprzedal
-
Spociki Łódzkie
chociaz wiem kto jutro stawia wodke :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wolny piatek...mniam
-
Spociki Łódzkie
Marcin, no mam tylko jedna, niestety na prawde wy***ali mi boczek... k**wa
-
Spociki Łódzkie
niektorzy chodza do pracy w poniedzialki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale to co antrakt tez nie ?
-
Spociki Łódzkie
o kierwa.... zapomnialem o Tobie.... jutro przywioze. o ktorej bedziesz w domu ?
-
Spociki Łódzkie
swięto Pączka :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba odczytal skypa ?
-
Spociki Łódzkie
zona Cie wywalila ?
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz, sprawdzilem juz, wiec nie bierz, dziekuje bardzo :*
-
Spociki Łódzkie
kabel wezme, zabraklo mi pradu w baterii i teraz warjuja mi zegary, drza i nie wiem w czym problem
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jest i saksofon ;]
-
Spociki Łódzkie
mozna tam isc:>
-
Spociki Łódzkie
w szisza nie bylo drogo ale muzyka szit, do czekolady ja juz nie kce:P 77 bylem ostatnio maskara licze na was
-
Spociki Łódzkie
Zalota, my z Asia i Klysiem idziemy, Tomek na pewno z zona tez pojdzie licze na Brode a reszta.....standard
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to nie zrobie dila, moja 14 letnia chrzesnica tez z gotowych rzeczy robi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
srebrne rzeczy tez odlewa ?