Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
polali lukrem i tak zostalo
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jedna przeskoczyla, na druga prawie wjechales
-
Spociki Łódzkie
bankowo nie zauwazyl ich :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobrze w takim razie ze po 10 :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 21:57_________________________________________________Tomek dlaczego chciales laski pod moja tyra przejechac
-
Spociki Łódzkie
czyli flaszke jakos siwezak tez bez bicia przywieziesz nie tak jak inni :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:tongue4: nie ma pojecia
-
Spociki Łódzkie
nie Ciebie nie ma
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no dziadek by tak nie powiedzial :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a czemu dziadek ?
-
Spociki Łódzkie
uff myslalem, ze Cie zlapali
-
Spociki Łódzkie
a co sie stalo ?
-
Spociki Łódzkie
ale na bank nie jest to seria :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jak masz firmowke to nie boisz sie o nic :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wcale nie zaluje :>
-
Spociki Łódzkie
Dj spot byl wczoraj
-
Spociki Łódzkie
oj tam, wez zbiez fanow bibera i bedizemy nie pokonani
-
Spociki Łódzkie
http://klikr.pl/u,gNm dlaczego u nas tak nie robia
-
Spociki Łódzkie
te pandy to chyba zlot przedstawicieli handlowych :polew:
-
Spociki Łódzkie
lepszy niz Tomek
-
Spociki Łódzkie
jakbym byl taki gruby to tez bylo by mi cieplo
-
Spociki Łódzkie
kierwa... my tam ogladalismy z broda punto jak chcialo zaszalec, a Ci tylko pod sklepem albo w sklepie
-
Spociki Łódzkie
tylko Ciebie nie bylo