Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xxXBzykuXxx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xxXBzykuXxx

  1. OK postaram sie zrobić nowe Logi od 1200 do 4000 i wrzucę to przez program Vaglok i podepnę to w Diagnostykę . Szkoda ze z tego co wrzuciłem nic sie nie da powiedzieć...
  2. Witam proszę o pomoc w analizie logów , podejrzewam przepływomierz i ewentualnie turbo ? LOG-01-003-008-011.CSV
  3. No spoko wbijaj na Lotos to sie napewno spotkamy Myśle że tak , ale ktoś kiedyś mi powiedział przekładane na 100% Dzieki jak je widziałem pierwszy raz odrazu w myślach biore je i nie żałuje nie zawiodła mnie a bujam się już ponad rok i zrobiłem 26tys.kilometrów
  4. Świetnie wygląda Pozdrawiam
  5. czyszczenie zacisków i malowanie , wymiana gumek na tłoczkach , prowadnicach , koszt tylko zestawów naprawczych do wszystkich 4 zacisków to około 100zł a robote sam zrobiłem
  6. No pewnie lepszy pomysł dużo jest modyfikacji z montażem zderzaka ? belka ? zaczepy ?
  7. Właśnie zanim polerka to zderzak przedni i tylny był by do lakierowania bo są w kiepskim stanie odpryski i otarcia widać Tak ale najpierw musze rozrzad zmienic i wyciek oleju wykryć i wyeliminować i wstawi się wtryski , turbo wieksze i program przelot już ma zrobiony z koncowym tłumikiem tylko jest , ale na to bedzie jeszcze czas
  8. Od ponad roku posiadam Audi które chce wam pokazać kupiłem je w stanie nie zbyt dobrym ale za małą kase , troche wysiłku i pieniędzy włożyłem żeby doprowadzić autko do stanu który mnie zadowala , wiadomo zawsze coś się znajdzie żeby poprawić .Jest to silnik 1.9 tdi 110km z roku 1998 .Mam zamiar wrzucać co jakiś czas fotki pozdrawiam Plan remontu : - Wymiana tylnych amortyzatorów ZROBIONE - Wymiana tarcz , klocków , regeneracja wszystkich zacisków , ZROBIONE - Wymiana wiatraka plus chłodnicy wody , termostatu ZROBIONE - wymiana starego nagłośnienia Audio Bose ZROBIONE - wyeliminowanie wycieku oleju - wymiana rozrządu
  9. Witajcie może mi ktoś za pomocą etki sprawdzić b5 i wypisać dane mojej audicy ? Mam ciekawy kolor skórzanej tapicerki xd
  10. Cześć mam na imię Kamil na co dzień jeżdżę A4 B5 1.9TDI 98r, którą posiadam już 5 miesięcy . Myślę że dużo się dowiem o Audi i będę mógł liczyć na pomoc i wiedzę którą zdobędę w waszym klubie . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.