Seventhson

PB

Osiągnięcia Seventhson

Reputacja

1. Pozdrowienia dla kierownika czarnej wypucowanej B7 w sedanie z ramkami klubowymi, widziany przed chwila (kolo 18) w Krakowie, Hucie na oświecenia koło biedronki
  2. Dzisiaj koło 14:30 na Obrońców Krzyża w Krakowie, Nowa Huta, ciemne (czarne lub grafitowe) B7 w Avancie, ramki klubowe. Stałem naprzeciwko Ciebie na skrzyżowaniu przy Arce, mialem lewoskręt i juz nie zdążyłem Cie dogonić Pozdrawiam serdecznie.
  3. Czytałem sobie ten temat i zastanawiałem się w ktorym miejscu trafie na kogoś kto przeczytal wiecej niż sam nagłówek. Nie będę powtarzal po poprzedniku ale wiek samochodu to nie jedyne kryterium, przegląd wzbogacony o kontrole spalin nie kosztuje dużo wiecej (na pewno mniej niż nowy samochód) a pozwoli uzyskać wyzsza klasę pomimo wieku. Będą to wyznaczone strefy i co więcej ich mieszkańców ograniczenia nie dotyczą (przynajmniej z tego co czytałem w projekcie). Miasto decyduje czy te strefy w ogóle wprowadzić. Kazda partia polityczna będzie zmuszona to wdrożyć pytanie nie CZY a KIEDY to nastąpi. Mysle, ze nie ma się czego bać. Wiadomo, ze projekt w formie w jakiej go przedstawiliscie byłby nierealny w Polsce dla większości osób.
  4. Seventhson

Audi łączy ludzi

Mnie zarażono w podobny sposób. Audica piękna jak wszystkie, jeszcze ramki i będzie idealnie
  5. W Sosnowcu na Tabelnej dzisiaj, koło 15. Piękne, niebieskie (z tego co pamiętam ) B5 w Avancie (wymyte tak samo jak moje ) 1.9 z ramkami klubowymi Warknąłem V6tką i dojechałem do Ciebie na bocznej drodze, ale albo zignorowałeś albo nie zauważyłeś Pozdrawiam!
  6. Jedyne do czego się dokopałem to to, że najwięcej aut znika na Śląsku i w Wielkopolsce (spora "przewaga" tych dwóch województw). Które modele A4 konkretnie - niestety nie wiem. No nic pozostaje jakiś nieoryginalny autoalarm jeśli nie uda mi się załatwić AC dla mojego 13latka Myślę, że temat może być przydatny dla kogoś z podobną paranoją
  7. Tak wiem o tej statystyce ale chciałem znaleźć coś bardziej konkretnego. A4 jest sporo modeli. Dlaczego pytam ? Z czystej ciekawości. Zastanawiałem się czy celują w młodsze roczniki czy starsze też padają ofiarą. Dopiero co kupiłem moją sztukę i zacząłem się nad tym zastanawiać czy dla potencjalnych złodziei taka stosunkowo tania jest warta świeczki. W każdym razie dzięki będę kopał sobie dalej w chwili wolnego
  8. Cześć wszystkim! Trąbią o tym, że nasze A4ki są najbardziej rozkradanymi samochodami w Polsce ale czy ktoś dotarł gdzies do jakiejś pełnej statystyki ? Jakie modele i które województwa? Szukałem, ale niestety osobiście nie trafiłem na nic konkretnego. Przy okazji jeśli pojawił się juz temat a propos jakiś autoalarmów zacnych (i jak się zabezpieczać przed kradzieżą) to z chęcią przyjmę link do grubego tematu zeby nie zaśmiecać
  9. Jasne, dzieki Czyli jak rozumiem musze sobie sprawdzić czy są przyciski na manetce. Na zdjęciach nie mogę dostrzec a juz za późno zeby dzwonić do handlarza ;P Wydaje mi się, ze tam są. Na pewno jest nawigacja i kolorowy wyświetlacz.
  10. Dzień dobry, Mam pytanie czy każda A4 B6, mająca kolorowy wyświetlacz z nawigacją (nazywa sie to chyba mała nawigacja - ale nie jestem ekspertem zdecydowanie ;P) ma również FIS z pokazywaniem spalania/średniego spalania itp. Czy może się okazać, że ma tylko pól-FIS bez średniego spalania.