Treść opublikowana przez stiwi50
-
215/50 17 czy 205/50 r 17
Założone 205 . powiem wam ze lepiej wg mnie wyglada na aucie 215 i jest wyższa niż 205 , wg mnie 215 lepiej wybierało dziury Na dodatek w 205 teraz mam hamulce jak z waty .. ciekawe dlaczego
-
215/50 17 czy 205/50 r 17
-
215/50 17 czy 205/50 r 17
Fido jeździsz na 215??
-
215/50 17 czy 205/50 r 17
Hmm.. ja czegoś nie rozuemiem. tak zależy mi na komforcie , czyli na mniej wyczuwalnych dziurach miedzyinnymi , węższa opona to cichsza i tez Mniejsze spalanie
-
215/50 17 czy 205/50 r 17
-
215/50 17 czy 205/50 r 17
- 215/50 17 czy 205/50 r 17
Kolejny specjalista z oponeo stwierdził za 205 będzie również dobrym rozwożeniem , są tylko 1cm węższe od 215 po za tym różnicy nie ma , między tymi rozmiarami zbytniej ..- 215/50 17 czy 205/50 r 17
Myślałem nad wezszymi , dlatego coś mi się te 205 uwidzialo .. ale one nie koniecznie będą węższe tak ? Aktualnie mam 215 i wydają mi się szersze niż 225 , muszę wymienić je bo są okropnie spękane już .. sprzedawca mnie oszukał bo mówił ze stan bardzo dobry a co z bieżnika 5-6mm jak one są całe zmęczone . Cena 205 jest dużo niższa niż 215 jak by nie było dużej różnicy ro wziął bym 205ki ..- 215/50 17 czy 205/50 r 17
aha , mi chodziło o to żeby tego balona było trochę .. tak żeby komfort jazdy był , chyba wezmę te 205- 215/50 17 czy 205/50 r 17
tzn? co masz na mysli ?- 215/50 17 czy 205/50 r 17
Chce kupić zeetex 2000 vfm sa po 167 zl za sztuke- 215/50 17 czy 205/50 r 17
Na oponeo gość stwierdził ze 205 będzie robić problem zABS , 215 są odpowiednikami 235 i to ewentualnie mogą być one założone ..- 215/50 17 czy 205/50 r 17
W cenie jest różnica- 215/50 17 czy 205/50 r 17
Witam . jakie opony polecacie tak jak w temacie aby był komfort ? 215 czy 205 na felgę 17 ? CZy może jakieś inne do audi a4 b7 avant 1.9 ?- [B7 BKE] Cieknie olej
To napewno kosztowna operacja ..- [B7 BKE] Cieknie olej
Zdjęcie jest z Kanału ( od dołu ). Miska sucha . Cieknie jak by z tej uszczelki od skrzyni .- [B7 BKE] Cieknie olej
Witam . Miesiąc temu byłem u mechanika na szukaniu nieszczelności , auto pozostawiało po sobie plamy na kostce ( ziemi) . Mechanik wymienił uszczelkę pokrywy zaworów , po umyciu silnika okazało się ze cieknie z uszczelki kolektora ssącego, uszczelka została wymieniona . Problem ustał, jednak po 1000km olej dalej zacząć ciec ;/ Tym razem z pół osi , wszędzie na gorze jest sucho.. co z tym zrobić aby tak nie zostawiało plam. Zasilikonowalem te miejsce w półosi ale nawet przez ta cieknie ..- [B7 BKE] Ciężko odpala
Witam , odebrałem auto od mechanika . Robił mi uszczelniacze na pompo wtryskach bo jego zdaniem przez to samochód ceizko odpala. Po robocie wszystko ok . Dziś chce odpalić auto po dwóch dniach postoju , zapala ale kreci juz dłużej niz na ciepłym silniku. Kiedyś zapalał na pstryk, może filtr paliwa wadliwy ? Dodaje tez zdjęcie z grup VCDS . jedno jest zaraz po zapaleniu drugrie minute po .. te zwiększa korektą jest zaraz po zapaleniu IMG_6565.HEIC IMG_6566.HEIC- Wymiana pompy wspomagania Audi A4 b7 1.9 BKE
Pompę mam od b6 niby ma pasować różni się tylko umiejscowienie krócca, ciekawe czy starczy węża ..- Wymiana pompy wspomagania Audi A4 b7 1.9 BKE
Ktoś coś pomoże ?- Wymiana pompy wspomagania Audi A4 b7 1.9 BKE
WItam , mam problem z odkreceniem pompy wspomagania, posciagalem weze odkrecilem 2 sruby klucz 13 , jestsą jeszcze jedna tez ją poluznilem , a pompa ani drgnie.. Jest jakas mozliwosc odkrecenia koła pasowego są tam trzy sruby ( nie wiem czy to imbus czy to torx) Strasznie ciasno od spodu, od góry też.. mam sprezarke od klimy zalozona z B6 ( Ona jest wieksza ) od spodu nic nie widac.. Da rade to sciagnac bez sciagania zderzaka z pzodu czy tez sprezarki kilmatyzacji ?- Pompa wspomagania
Witam ! Kupiłem pompę wspomagania do audi a4b7 1.9tdi BKE , okazało się ze pompa jest od b6 avf 130 koni. Różnica w pompie to oznaczenie na końcu po numerze seryjnym literka „N” . Oraz krociec węża skierowany w inna stronę ( ale mysle ze tyle by się naciągallo w mojej b7 aby dopasować do niego ) , a także ciśnienie na pompie z b7 pisze 120 bar natomiast na tej co kupiłem z b6 127 . Mogę założyć te pompę do b7 115 koni BKE ?- [B7 BKE] Błędy EGR i świec żarowych
Ok oby działał jak najdłużej- [B7 BKE] Błędy EGR i świec żarowych
Tzn EGR Pokazuje jak by był sprawny ? a co do swiec to , skasowalem ten błąd i narazie nie pokazuje sie . Sprawdze tak jak pisallo w temacie przekaznik . ( jak go znajde ) .- [B7 BKE] Błędy EGR i świec żarowych
hej , rozebralem i wyczysciłem EGR , wpadlem w internecie na informacje o czesciowym zaslepieniu ( wyciecie uszczlki z blachy z malym otowrem na srodku fi6 ) tak tez zrobilem . narazie bledów żadnych nie mam .. Zrobiłem logi jak mozesz zerknij , moze tym razem bedą w porządku . http://vaglogi.pl/log-003_2d4jo.html http://vaglogi.pl/log-003_TXD29X.html - 215/50 17 czy 205/50 r 17