Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stiwi50

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stiwi50

  1. witam prosze o analize logów, jak by mało mocy w aucie co jakis czas.. raz jest ok raz słabo . Moje pierwsze logi prosze o wyrozumiałośc. Na forum było podane żeby wklejac w paincie ,, tak też zrobiłem.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9db66b19591e6aa5.html lub http://vaglog.pl/log_228828.html Bede wdzięczny za wszelka pomoc Witam ponownie, pomoże ktoś ?
  2. Nowy EGR pierburg na pokładzie od dzis :-) Calkeim inna jazda, i to nie prawda ze auto lepiej sie zbiera z odlaczonym EGR. Pozdrawiam, temat do zamknięcia .
  3. stiwi50 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Macie moze jakis schemat przewodów ( weży ) od podcisnienia ? I jak dokladnie sprawdzic ich szczelnosc ( czy np, nie dmucha gdzies lekko) Da sie to wyczuć recznie ?
  4. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Wiesz co niby 116km ale nawet sie zbiera. Niestety mam porównanie tylko z benzyna i rocznikami 98-2004 silnikami 1,6,-2.0 ale do nich to audi jest daleko z przodu :-) I niestety juz za późno bo kupiłem nowy zawor , czekam na paczkę
  5. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Uhm, dziekuje za odpowiedz :-)) Czym różni sie ten zawor : http://allegro.pl/zawor-egr-pierburg-audi-skoda-vw-1-9-tdi-2-0-tdi-i5305414317.html Od tego: http://allegro.pl/zawor-egr-audi-a4-skoda-vw-1-9-2-0-tdi-pierburg-i5560678642.html Prócz tego ze cena:)
  6. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Kolego, a ja mam zaslepiac w tej chwili jakis wężyk przy odłaczonej kostce? Bo prócz głosniejszej pracy i wywalonego CHECK na desce nic sie nie dzieje.. A jeszcze troszke czasu minie ( miesiac w przyblizeniu ) zanim zainwestuje w nowy zaworek ..
  7. "Kop moc "? Tzn ? A kontrolka swieci bo odlaczylem go przez kostkę na chwile obecna.
  8. Witam, mój zawor od egr padł. Co myślicie warto kupic nowy czy lepiej go zaślepic ? Zauważył ktoś skutki uboczne zaślepienia ?
  9. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Skoro tak mówicie to watpię zeby ktoś z pobliskich mechaników mi to zrobił. Narazie mam wypieta kostkę i tak jeżdzę.mam nadzieje ze nie zaszkodze auto..ale znalazłem na internecie 630zl nowy Pierrburg prawdopodobnie kupie nowy zawor zeby grało wszystko tak jak powinno .
  10. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    A sam Vagiem nie wprogramuje ?
  11. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Narazie wypialem kostkę i tak jeżdzę . Z czasem kupie nowy zawor ... dzis wyskoczyl mi bład zaledwie po 30 km Żółta kontrolka CHECK .. Moge tak jezdzic dalej ? Bo naraize urwało mi sie mocowanie od tej kostki i chocbym chial to nie trzyma sie ta kostka.. Chyba go zaślepie. Bo ciekaw jestem czy kupno nowego da mi takie same osiągi jakie mam w tej chwili przy odlaczonym. Możecie mi powiedziec jak zaślepic? Ktory wężyk , gdzies czytałem ze cos trzeba rozwiercac ale to chyba nie w tym modelu. I powiedzieccie jak wprogramowac to pozniej przez kompa do autka aby było ok dziekuje wszystkiemu za odpowiedzi i zainteresowanie
  12. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    A powiedzcie mi jeśli wyciśne do środka te sprężyne i ten grzybek na dole wyskoczy to powinno automatycznie wrócić na miejsce ? Czy to dopiero sterownik jakiś steruje tym i decyduje kiedy to wraca, ? Bo u mnie nie kiedy robiło sie raz tak , raz tak.. http://fs2.directupload.net/images/150808/rodu48z5.jpg
  13. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Nie mam DPF To ja juz właściwie nie wiem po co ten zawor jest Zakupiłem interfejs moze bedzie w przyszłym tyg to porobie logi czy cos aby sprawdzic stan tego EGr . A swoja droga Ciekawe czy na nowym egr audi zbierało by sie równie dobrze jak bez
  14. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Na temat skutków ubocznych zdania sa podzielone . Jedni mówią ze trzepie silnikiem przy zapaleniu i gaszeniu. Temperatura silnika nie wzrasta tak szybko na 90C kiedy nie ma zaworu. I ponoc ogranicza to spalanie kiedy zawrotkę jest na miejscu. Ale jeśli odepne kostkę od zaworu to auto zbiera sie az miło heh ale jeżdzę z wpieta, bo nie wiem czy cos sie moze stać jeśli ja odepne. A zawror wycyscilem do czystego sprężyna nigdzie nie było juz czarnego. I niestety nic . Ciekawy jestem czy jak kupie nowy zawor czy nie bedzie to samo. Bo moze to od elektryki nie działa . . . Nie mam na podmianke zaworu zeby sprawdZic.
  15. stiwi50 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Czym i jak wyczyscic EGR? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8578accc5018e220.htmlzaznaczone miejsce na zdjeciu powinno sie cos rozbierac te 4 sruby które są obok? i czyscic czy tylko z zewnatrz?
  16. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Witam, jutro ponownie zabiore sie za rozebranie i wyczyszczenie egr . Maciie jakies zdjecia co dokladnie mam czysic? bo ostatnio caly ten tłoczek ktory ciezko wychodzi na zewnatrz i wchodzi z powrotem przeczysiclem benzyna , jest jeszcze tam jakas sprezynka tego nie ruszalem. Podeslijcie fotki jakiees, lub chociaz opis czynnosci jak dokladnie to czyscic aby bylo dobrze. ( moze sie uda go odblokowac) .. . czyscilem tak jak na tym filmiku , tylko nie ruszalem sprezynki po za tym zaznaczone miejsce przeze mnie na czerwono na zdjeciu ( nie wiem jak nazwac ten plastik co trzyma te sprezyne) u mnie to nie jest na srodku tylko z boku bardziej i krzywi sie . . . tu zdjecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8578accc5018e220.html
  17. niby nie ma ale trzeba wiedziec co czyscic dokladnie i czym. ja oczyscilem caly ten jak by bolec do okola, nie ruszalem w oogle sprezyny i tego pod spodem nie wiem czy to sie rozbiera jakos czy co, dlatego chcialem zdjecia , mam b7 1.9 bke .
  18. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Duzo troche .. ALe to jest audi Wlasnie :/ dobrze by było miec 100%pewnosc . Moge logi zeobic jakieś czy cos takiego ? Ab wiedział ze egr wadliwy na stowe
  19. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    To ten zawor jest do 2.0tdi to bedzie pasować ? Jak ja mam1.9
  20. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Ok. Prawdodpobnie będę musiał na wypłatę zainwestować w zawór EGR .. Ciekawe ile taka impreza mnie wyniesie .
  21. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Aha, czyli nie trzeba .. Bo w b6 kolega zawsze po jeździe na 3-5minut zostawia włączę auto .
  22. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    To niestety odpada nie ma nikt w okolicy u mnie b7 same b6.. A mozesz mi powiedzie jaka geometria turbo jest u nas . Musze na wolnych obrotach ja smarować ?
  23. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Zawor egr zbyt niskie sygnały 16791
  24. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Moge sprawdzic Vagiem jakos to czy napewno Egr mam uszkodzony ?
  25. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Aha... Myślisz ze jak tak kupie przez internet dajmy na to na Allegro to zawor bedzie działać ? Nie chce nowego kupować bo troche drogie sa .. I czy aby napewno jest to wina zaworu ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.