Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stiwi50

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stiwi50

  1. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Ale co mam wymienić ? Te blaszki? Czy co? Jestem zielony w tym ... Masz jakieś zdjęcie tego co trzeba wymienić ?
  2. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Aha.. W takim razie znow mam to rozbrac , i co z tym zrobic? Aby to dzialao wszystko jak należy?
  3. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Zobacz ofertę: ZAWÓR EGR AUDI A4 B6 B7 1.9TDI 2.0TDI 038131501BH http://allegro.pl/showItem2.php?item=5401671696 Mam dokładnie takie cos , pod czarnym płatnikiem sa dwa jak by bolce i tyle .
  4. stiwi50 odpowiedział(a) na stiwi50 temat w 1.9TDI
    Wymianę eleektroniki ? Jak miałbym to zrobic , chodźi o przewody, kostkę ? Gdzie znajduje sie ten czujnik ?
  5. stiwi50 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam problem z moją Audi z zaworem EGR, auto ma nie kiedy tak że raz ma ducha i zbiera sie, aż miło a niekiedy nie idzie, tak jakbt turbo sie nie załaczalo, posprawdzalem szczelnosc,wezyki itd, wymienilem zawor N75 ( myslalem ze to on jest winny) . A okazalo sie że jak odłacze kostke od EGR ( ta obok co przychodzi do EGR) to zbiera się, a jak tylko ją włacze to nie chce. EGR wyciagnąłem i wyczyscilem, nic to nie dało. Auto dalej jezdzi tak samo. Nie kiedy gdy przyspieszam auto delikatnie szarpnie, przeważnie przy obrotach silnika 2000-2200. Po podłączeniu pod komputer wyskoczyl błąd "ZAWOR EGR ZBYT NISKIE SYGNAŁY " , Prosze o pomoc, jesli ktos zna przyczyne i co z tym zrobic.
  6. Witam , moze ktoś odświeżyć temat ?? Interesują mnie zdjęcia .
  7. stiwi50 odpowiedział(a) na jaro120280 temat w 1.9TDI
    Sprawdz poduszkę skrzyni biegow , wystarczy ze ja dojrecisz kiedy bedzie miec luzy. Chyba ze guma jest spękana to trzeba wymienić.
  8. w dziale "turbo" myslalem, że tam jest również EGR . A dokladnie w jakim dziale moge taki tema umiescic?
  9. tak jak w temacie na komputerze wyskoczylo mi zawór EGR zbyt niskie sygnały ?EGR do czyszczenia ? auto sie nie zbiera..
  10. Posprawdzalem szczelność , jeden wężyk wypiety prawie. . Teraz jest o niebo lepiej . Tylko nie wiem dlaczego ale mam olej w tej grubej rurze od turbo . Jest to możliwe dlatego ze przelalem jak dolewalem mu , bo wczesniej miał mało a po tem sie okazało ze ponad Max poziom był .
  11. W jaki sposob to sprawdzic ? Namacalnie? Jestem zielony w temacie tak naprawdę
  12. Witam ! Ostatnimi czasy w mojej audi wymieniłem zawor n75 podcianienia lecz nie pomogło to w rozwiązaniu mojego problemu. Auto po dodaniu gazu reaguje po dłuższej chwili i wolniej sie zbiera niz na początku gdy je kupiłem. Turbo sie załącza bo jak sie juz zbierze to idzie . Najbardziej zauważalny spadek jest na biegach od 1-3 .. Silnik 1.9 BKE .
  13. Kierownice zostawię po skośie a koła sa prosto. Lub Jadąc prosto lekki ruch kierownica nic sie nie dzieje, ma delikatne luzy tak jak by.
  14. Uhm.. Oby to pomogło. A przyczyna luzie na kierownicy co noże byc ?
  15. Witam, mam problem mianowicie kierownica strasznie zaczęła mi drgać powyżej 100km/h im szybciej tym mocniejsze wibracje sa na niej.. Co to moze byc ? Jak sprawdzic przyczynę ? Pozdrawiam .
  16. Pytam bo tamte poszły :/ a gdybym chciał założyć 16-stki to ET musze miec takie lub podobne do tych co mam e tej chwili (43) . ?
  17. Ok. A gdyby Założyć 215/55r17 ?
  18. Zawieszenie seryjne ET 43 Zdjęcia jak siedzą na profilu 45 http://www66.zippyshare.com/v/E3as96d3/file.html http://www66.zippyshare.com/v/2JmGks3K/file.html
  19. Na profilu 45 samochód jest juz nisko ( opona od nadkola) na profilu 50 nie bedzie mi ocierac o nadkola?
  20. Tak ale chodzi mi o to jeśli opony beda rożne z przodu i z tylu
  21. W tej chwili mam założone na aucie 235/45/17 chce zmienić na 215/50 mam do kupienia tanio tylko przód i tył rożny. Myślicie ze komfort bedzie gorszy lub spalanie większe przez to ze sa inne na przodzie i inne na tyle ? Pozdrawiam
  22. 43 zostaje przy 17-stkach 215/50 r17 mam do kupienia takie opony tylko 2 pary innych firm . Myślisz ze bedzie to jakas różnica nizeli miałbym miec komplet ?
  23. Witam, poszukuje felg i numerze oryg. Audi, nr 4F0 601 025 BH Jeśli ktoś wie gdzie sa gdzie można dostać lub ma takie na sprzedas prosze o kontakt .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.