Treść opublikowana przez bonczek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam, pogoda ładna, w końcu sesję skończyłem i wreszcie mam czas żeby wpaść na spot Postaram się wziąć torxy o ile znajdę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kto mnie w piątek pod makro w gdańsku na cb wywoływał ?? akurat przez telefon rozmawiałem przez tą szkołę to nawet na spoty nie ma kiedy zajechać:/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzięki za spocika panowie Buszek takim czymś malowałem zaciski: http://www.deco-color.com/produkty/caliper.html GRazny niestety granatowego nie mają, zostaje ci tylko czarny i naklejki od rs
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
plan był taki że miałeś przejechać a ja za tobą bym przeszedł ale skoro wyhamowałeś :> za duży odstęp od poprzedniego auta zrobiłeś tam w szczycie niestety trzeba miedzy autami lawirować bo jeden wielki sznurek jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na rosyjskich numerach ? dzis widzialem w malborku w strone elblaga sie kierowalo nie zauważyłem... na ruskich, na królewieckiej na dziurach prawie podwoziem tarło
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Trochę nie rozumiem tych kombinacji. Nie wiem jak jest w B7 ale w B6 w module dystrybucji zasilania od kontroli świateł są w większości układy VND810, które rozłączają zasilenie przekazując błąd do FISu poniżej poboru 80mA. Czyli wystarczy dać równolegle opornik 150 Ohm na 1W albo 2W (żeby lepiej ciepło odprowadzał) i po kłopocie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
‒ Oil pressure at idling speed: at least 0.8 bar ‒ Oil pressure at 2000 rpm: at least 2.0 bar ‒ Oil pressure at higher engine speeds: max. 7.0 bar
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
łapa 8E0 864 283 A ja u siebie tej gumki nie mam, no chyba że nie widać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
B7 chyba damy radę, wezmę te moje 'cudo'. Ocenicie co jest warte
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam wszystkich, widzę że spocik się szykuje. Chętnie wpadne poznać klubowiczów z okolic Mi też najlepiej czwartek pasuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów, cieszę się że mogę do was dołączyć. Od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem a4