Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. tarcze sie poprostu pokrzywiły. widać nawet na nich jak nierówno klocek łapie
  2. :hi: Arturo wielkie dzięki za wczoraj
  3. przyzwyczaiłem się i ciesze się z darmowego masażu przy hamowaniu... :decayed:
  4. dość dużo i specyficznie jezdze więc -20mm jak dla mnie jest optymalne... p.s. może jeszcze mam sobie w VT fegli dodać w Avatarze jak Ty :decayed:
  5. wiesz Arturo jak jest... http://www.smog.pl/wideo/41541/projekt_warszawiak_nie_ma_cwaniaka_na_warszawiaka/ :decayed:
  6. Adamoooo odezwij się jak będziesz to trza się będzie spotkać. Mój numer znasz. Tylko tak żeby nikt mnie nie zobaczył że gadam z Waszafffką :polew:
  7. tak. Teraz spisują umowy na kafelkach Tak w ogóle to :hi:
  8. Poziek przyznałbyś się że potrzebujesz z tego instalacje gazową do siebie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. no ale nie wiem o co wam chodzi.... o tą tapete? No wiem ide po bandzie... Bardzo przyzwyczaiłem się do mojej dotychczasowej tapety i nie wiem czy będe miał odwage żeby ją zmienić... Ale cóż trzeba być hardkorem... Wiecie jaki ze mnie krejzol...
  10. bartulo nie przejmuj się tym co inni piszą. Oni wszyscy Ci popstu zazdroszczą. Jedno z najładnijeszych aut na forum jakie widzialem. Jedyne co bym jeszcze zrobił to wymienił ramiona wycieraczek na carbon-looki i dał dywaniki z metalowymi wstawkami. za***iście odbjają wszystkie światełka w aucie. Jeśli byłbyś narcyzem i wydawałoby Ci się że pozjadałeś wszystke rozumy to mógłbyś sobie jeszcze zamontować lustro na podsufitce. Ja takie mam i codziennie jak wsiadam, spogladam na swoje odbicie w nim i mówie "cześć za***isty Siemianku, dziś będzie piękny dzień, a Ty jesteś najlepszym człowiekiem na Świecie. jezu jaki ty jestes za***isty" Ale widze że Ty jestes skromniutki więc lepiej nie montuj. A innymi się naprawde nie przejmuj. Czaki nie ma teraz auta, niby skrzynie wymienia, a tak naprawde to wzmacnia silnik bo jak włożył 1000m listwy chromowej do auta to okazało się że jest za słabe i nie chce jechać. Nie myślałeś o jakimś dużym wydechu? Podobają mi się końcówki leciutko zagięte do góry. Pasowałyby jak ulał. Wtedy to już chyba byś miał ideał mojego auta... Pozdro [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 16:14_________________________________________________jak byś miał jakieś fotki w dużej rozdzielczości to bym poprosił bo chciałbym sobie dać na tapete :kox: :kox:
  11. a no soooorrryyy :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. moja jest 25.07.2011 jak wszystkie u mnie
  13. :polew: :polew: :polew: webasto to po wakacjach
  14. pepoż jesteś jak dziennikarz z fakty. Tworzysz nieprawdziwe historie Może na grubie Ci w to wierzą ale nie tutaj
  15. :hi: A mnie już możecie zaczynać dziękować :decayed: :decayed:
  16. :hi: witka Pany Zieluch, Kerczi miło było spotkać
  17. Przemo powiem Ci że widze Cie w niej... To auto w sam raz dla kogośtakiego jak Ty... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.