Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tarcze sie poprostu pokrzywiły. widać nawet na nich jak nierówno klocek łapie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Arturo wielkie dzięki za wczoraj
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przyzwyczaiłem się i ciesze się z darmowego masażu przy hamowaniu... :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dość dużo i specyficznie jezdze więc -20mm jak dla mnie jest optymalne... p.s. może jeszcze mam sobie w VT fegli dodać w Avatarze jak Ty :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czemu jak koza?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiesz Arturo jak jest... http://www.smog.pl/wideo/41541/projekt_warszawiak_nie_ma_cwaniaka_na_warszawiaka/ :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Adamoooo odezwij się jak będziesz to trza się będzie spotkać. Mój numer znasz. Tylko tak żeby nikt mnie nie zobaczył że gadam z Waszafffką :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak. Teraz spisują umowy na kafelkach Tak w ogóle to :hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: :hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poziek przyznałbyś się że potrzebujesz z tego instalacje gazową do siebie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
no ale nie wiem o co wam chodzi.... o tą tapete? No wiem ide po bandzie... Bardzo przyzwyczaiłem się do mojej dotychczasowej tapety i nie wiem czy będe miał odwage żeby ją zmienić... Ale cóż trzeba być hardkorem... Wiecie jaki ze mnie krejzol...- [ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
bartulo nie przejmuj się tym co inni piszą. Oni wszyscy Ci popstu zazdroszczą. Jedno z najładnijeszych aut na forum jakie widzialem. Jedyne co bym jeszcze zrobił to wymienił ramiona wycieraczek na carbon-looki i dał dywaniki z metalowymi wstawkami. za***iście odbjają wszystkie światełka w aucie. Jeśli byłbyś narcyzem i wydawałoby Ci się że pozjadałeś wszystke rozumy to mógłbyś sobie jeszcze zamontować lustro na podsufitce. Ja takie mam i codziennie jak wsiadam, spogladam na swoje odbicie w nim i mówie "cześć za***isty Siemianku, dziś będzie piękny dzień, a Ty jesteś najlepszym człowiekiem na Świecie. jezu jaki ty jestes za***isty" Ale widze że Ty jestes skromniutki więc lepiej nie montuj. A innymi się naprawde nie przejmuj. Czaki nie ma teraz auta, niby skrzynie wymienia, a tak naprawde to wzmacnia silnik bo jak włożył 1000m listwy chromowej do auta to okazało się że jest za słabe i nie chce jechać. Nie myślałeś o jakimś dużym wydechu? Podobają mi się końcówki leciutko zagięte do góry. Pasowałyby jak ulał. Wtedy to już chyba byś miał ideał mojego auta... Pozdro [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 16:14_________________________________________________jak byś miał jakieś fotki w dużej rozdzielczości to bym poprosił bo chciałbym sobie dać na tapete :kox: :kox:- [B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
a no soooorrryyy :polew: :polew: :polew: :polew:- [B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
moja jest 25.07.2011 jak wszystkie u mnie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: webasto to po wakacjach- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pytasz a wiesz- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pepoż jesteś jak dziennikarz z fakty. Tworzysz nieprawdziwe historie Może na grubie Ci w to wierzą ale nie tutaj- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: A mnie już możecie zaczynać dziękować :decayed: :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spokojnie było- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: witka Pany Zieluch, Kerczi miło było spotkać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przemo powiem Ci że widze Cie w niej... To auto w sam raz dla kogośtakiego jak Ty... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu