Treść opublikowana przez siemian
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W ASO mówili że chyba dach jest krzywy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podczerwień podczerwieni nie równa
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja też. Zawsze tak robie. Ale Hammer lubi ASO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na tym że w nocy normalnie wszystko widać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kerczi nie podpuszczaj mnie bo już od roku myśle o 19' ale troche się tego boje. Wiesz jak jeżdze. Boje się że będe je prostował i spawał co 2 dni... Ale zobaczymy... jak coś fajnego będzie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zieluch dał 300zł. wolałbym dopłacić i mieć miód maline...[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________zieluch ma z jakiegoś VW chyba. No jakoś się da napewno bo znam jeszcze jedną osobę która tak ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli jednak warto zainwestować w ori kamere jak mówił Adamooo... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie moge znalezc tych felg które wkleiłem w realu bo to jest z prospektu audi. A co ciekawe one w nim nie są w ogóle podobne (w realu maja mniejszy środek). Widziałem je raz w b8 i bardzo mi się podobały. To są DTMki. Tak wyglądają na aucie: Ale jak mówicie że nie ładne... :sick3: te co masz są dużo lepsze Mówisz o AVUSach czy RSach?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wiesz tak to jest jak ktoś zazdrości że jestem taki za***isty :decayed: Ptaszki ćwierkały że w ASO zastanawiają się czy starczy AC na naprawe auta Hammera (naprawa z AC do 26 tys. zł) Tam mają chore ceny. Ja pamiętam jak naprawiali mi sam błotnik (wspawywali) to skasowali z AC około 15 tys. :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie bo szukam inspiracji. Co myślicie jak bym wrzucił takie felgi do siebie??
-
[B7 BPG] Check engine - EVAP System: Small Leak
kolega miał podobny problem w B8. Problemem okazała się jakaś pompka odpowietrzania w baku z węglem aktywnym (8K0906271 pompa diagnostyczna do instalacji paliwowej). Ale z tego co pamiętam to słyszałem to występowało to tylko w samochodach z US. W B7 ta pompa miała numer 8E0906201K. Cena w ASO: 524.37zł Ale tak jak mówie nie wiem czy Ty to w ogóle masz. Pozdro
-
[B7 BRD] Odczyt z kanału 13-telepie silnikiem/pompki? ktoś pomoże?
2,39 to już za dużo...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czytałeś dokładnie opis to nie są zwykłe tylko z jaśkami z tyłu tak jak ja mam więc cena musi być większa no i pełna skóra wiem że cena może nie jest deebest ale ten tył mi troche robi robote bo mógłbym wtedy sprzedać swój stary pełen komplet a tak muszę zabrać jaśki i tył traci na wartości bo boczki już pupy będą niekompletne no jak taki zapał u wszystkich ja już nawet nie pytam no jak z poduchami to tak. Też taką kanape miałem poprzednio (pod airbag) tyle że bez airbag w środku.. Dobra miałem sobie z wami podyskutować ale w sumie to ide spać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo szybciej napisałem niż zapytałem czakiego heh. Jak Ci pisałem w PW że ma to przecież sprawdziłem wcześniej [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________ widział widział tylko że kawałek bo to za Toruniem gość nie wysyła ja się zastanawiam nad tym http://allegro.pl/show_item.php?item=1536144997&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%7C%0D%0AAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E bo mają jaśki z tyłu i mógłbym wtedy cały mój komplet lunąć ale to masz strasznie drogo Tomcio :gwizdanie:
-
[ALL B7] Usunięcie katalizatora
nie zmienia sie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miodzio co mi piszesz na PW że czaki nie ma jak już u niego kupiłeś... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przypuszczam że ktoś mógł sobie na zamówić
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
wow a co dla Niej miałeś w pokoju?? :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo- i wszystko jasne :decayed: :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Miron, Prezes, Chudi o ja pieprze , to dobrze ze mnie tam nie bylo Moskal nic się nie martw... Poziowi się pomylił dżamajka room z emeryten party sponsored by Kubota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
100 lat parówo!!! :notworthy: :notworthy:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed: