Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm.... co?? gdzie kodować moduł żeby światło się świeciło pod nogami jak otworzy się drzwi.... aaaa... k**wa całkiem zapomniałem. popatrze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm.... co??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a na Wilsona praca wre. Maciek wymienia Żonie głośniki na BOSE. Wkleje zdjęcie żebyście uwierzyli że on NAPRAWDE jeszcze istnieje :polew: :polew: I kierownik tego całego zamieszania :decayed: :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
te spryski to wielka zagadka jest. Dostałem je ze zderzakiem. Pasują idealnie pod mocowania, działają ok, ale jak przyszło co do czego to okazało się że są za długie i wystają 0,5 cm przed zderzak. Trzeba je było przykręcić na podkładkach żeby było ok. Nie ma na nich żadnych znaków i symboli. Ale działają... Tyle że przy składaniu zderzaka trzeba własnie uważać bo majo tam jest miejsca i jak się źle przyciśnie to lekko wystaje (ok. 1mm z jednej strony)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
myślisz Wojtuś, Wojtuś, jeszcze mam pare spraw innych do Ciebie, bo wyszło troche. Twój szwagier lampy tylnej nie przykręcił to przy okazji mi to krętniecie nie, bo ja mam w bagazniku boczek z b6 i żeby lampe dokręcić to trzeba go ściągać?? I ze spryskami coś jest nie tak. Spryskiwacz przedni nie działa jak sie go właczy ale działa jak się chce spryskać tylną szybe.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
odcień mają ten sam, ale się nie domykają bo są nie ori. Zderzak będzie i tak ściągany we wtorek do rozrzadu to zostanie to poprawione
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: Jeszcze pare fotek na szybko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer jak tak zderzaczek?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
KERCZI zderzak praktycznie był tylko ściągnięty do lakierowania i jest spasowany tak jak byl wczesniej. Dzisiaj odbyła się mała 3 i pół godzinna sesja (dzięki Godzic) :naughty: Jej efekty myśle że wkleje za pare dni
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w najbliższym czasie najprawdopodobniej lekka ściema szyb się pojawi. Lusterka widać, ale zależy z jakiego kąta się patrzy (potwierdzam że czasem w ogóle się nie odrózniają). Ale fajnie, to taka przysłowiowa wiśenka na torcie :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
narazie odeslalem im foto z adnotacja zeby mi udowodnili ze to predkosc audi a nie auta obok
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 14:15_________________________________________________mam już autko. Wieczorem mała sesja sięszykuje także jakieś fajne fotki powinny dojść. Tak na szybko:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tychy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jakbym miał czarne auto to zostawiłbym w ori macie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ku***a Panowie zgubiłem kom więc nie mam do nikogo nr. Podawać na PW :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ku***a a ja się już zdecydowałem na nowe . 325zł/sztuka znalazłem nówki więc na następny sezon najprawdopodobniej kupię 2 nowe . :good: :good: :good:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
z wałkami, zbierakiem, PD nic nigdy nie robiłem. Jedyny kłopot jaki właśnie miałem to EGR i chłodnica spalin. EGR miałem raz wymeiniany (rozsypał się w Chorwacji) i mam go wyłączonego, chłodnice wymieniałem dwa razy (drugi raz na gwarancji w ASO bo rozleciała się niecały rok po wymianie). Co do środka do wtrysków z STP- gorąco polecam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie: ja mam mape AN 2010. Za niedługo powinno wyjść coś nowego. Puki co to jest najnowsza mapa. A tylko trochę draśnięty jest [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:16_________________________________________________ Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie: Siemian ma do wszystkiego mapy i spolszczenia :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:19_________________________________________________ Jak auto miało 18" BBS i xenony to to był mój kumpel no to chyba był ten Twój znajomy z tego co słyszałem to chce 30 koła za tego golasa (wyciągnął wszystko co się dało- nawet olej spuścił do poziomu minimum bo to pół litra może się przydać. Klocki też wziął od wojtka jakieś zjechane, bo te co miał się przydadzą- jeszcze z 1000km spokojnie się na nich przejezdzi :polew:)
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie może być punktowo spawany. Na 100% jest zgrzewany. też mi się tak wydaje... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex, zrozum, opon z boku się nie wulkanizuje i tyle. Niestety taka jest prawda. Zaoszczędzisz 500zł ale jak wy***iesz gdzieś jak Ci opona pierdolnie i zabijesz siebie, swoje dziecko lub kogoś innego to też ciekawe czy będziesz taki kozak...[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:44_________________________________________________kup jedną nową napewno będzie bezpieczniej jak będziesz miał nierówny bieżnik niż jak będziesz miał opone podklejaną na gumie do żucia...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najpierw zadzwonie po Boserona żeby zamkneli takiego gołodupca jak Ty za przebicie opon a potem pójde do sądu i kupisz mi nowe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozjebałeś to kupuj nowe. ze zdrowiem nie warto ryzykować...[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:35_________________________________________________na boku każde rozcięcie jest niebezpieczne... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i nie dziwie się że nikt nie chce Ci tego załatać. Z dziurawymi kondomami też latasz do wulkanizatora?? :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyrzuć to... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zamulają szczurki... sam nie ogarne... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozdrów go ode mnie i buzi mu daj spoko. pamietam. Pozdrowić od Pabla, buzi od Wąskiego. Przekaże. :decayed: