Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do Ciebie będa pasować takie pedziowe koszulki :decayed:
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
:good: :good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nawet nie tak drogo jak na takie auto...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wszystko git tylko nie próbuj myć tych reflektorów czymś w rodzaju rozpuszczalnika lub jakiegoś płynu np.do mycie silnika. bo zrobią się matowe.Każda lampa ze szkłem z plastiku ,jest malowana bezbarwnym lakiem.I prawie każda polerka go niszczy.Polecam pomalowanie lamp bezbarwnym co da malowanie lakierem bezbarwnym ? Chodzi o to aby pozbyc sie rysek i sladow po uderzeniach kamyczkow a lakierem tego nie zamaskujesz.... Wąskiemu chodzi raczej o pomalowanie lamp lakierem bezbarwnym już po polerowaniu[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 21:17_________________________________________________mnie chodziło głownie o to żeby zeszło to co zarysowałem. Zaryzykowałem bo nie miałem nic do stracenia: Przed: Po: A przy okazji się troche "odświeżyło" lampy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:decayed:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
polejcie mi :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wszystko git tylko nie próbuj myć tych reflektorów czymś w rodzaju rozpuszczalnika lub jakiegoś płynu np.do mycie silnika. bo zrobią się matowe.Każda lampa ze szkłem z plastiku ,jest malowana bezbarwnym lakiem.I prawie każda polerka go niszczy.Polecam pomalowanie lamp bezbarwnym Widziałem co się stało z lampami z Toyoty Yaris po przemyciu rozpuszczalnikiem więc chyba ten bezbarwny lakier nic nie daje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gdzie mu ręke urwało? Widzieliście jak buty poleciały??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fele chciałbym zmienic na przyszły rok. Zobaczymy jak budżet pozowoli. Tzn. najchętniej chciałbym taki sam wzór tylko 19'. Co do nakładek lusterek to nawet świeże bo data produkcji listopad 2008
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dziekujemy za odpowiedz temat bardzo by sie przydal w warsztacie fryzjerek w takim razie do roboty. Opisywać :decayed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 10:28_________________________________________________dzisiaj doszedł nowy gadżecik :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest ta turbinka o której myśle?? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dokładnie. koleś leży a nikt do niego nie podejdzie....[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 10:36_________________________________________________w momencie wypadku szedł już na zielonym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: http://www.sadistic.pl/ladne-kombo-vt51575.htm WOW...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba do tarpana...
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
szukaj używanego kpl zawiasu 1be (amory + springi). Przy sprężynach -35 od razu zabijesz seryjne amory. to jest za duża róznica
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ale u mnie to jest stan przejściowy :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepiej żelik z firmy 3M pod czujnik do golfa. Chodzi o to że on się dość mocno klei. Numeru nie mam. Tyrknij do Wojtka to Ci powie bo oni mają takie żeliki
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
no nie żartuj że przy obniżeniu -35mm chcesz zostawić seryjne amory... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poko
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
no nie miałem. co prawda to prawda :polew: :polew: -35mm to moim zdaniem max. Więcej będzie brzydko. Też o takim obniżeniu kiedyś myślałem ale potem doszedłem do wniosku że przy moim stulu jazdy bym rozwalał coś w podwoziu średnio raz na tydzień... Jeśli chodzi o praktyczność to moim zdaniem 1be jest idealny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
122zł/szt.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
no nie bądz szuja :decayed: Takie rzeczy się zostawia. Ja u mnie w temacie nigdy nic nie kasuje :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
blaszki 8E0615269 fele fuuuujjjj
-
[B7 BDG] Moja B7 2,5 TDI maly update ... (Dupcia S-Line) str.1
gratki za program :good: