Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
GLEBA GLEBA!!!!! I poka jakieś foto z ledami... Daj się pośmiać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aaaa to co innego :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przeciez wkleiles ta sama aukcje... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
polerował lakiernik, więc nie wiem. Treba by fryzjerka spytać bo to on mi wszystko załatwiał. Po konsultacjach z wielona osobami dowiedziałem się że podobno wewnętrznej strony klosza nie powinno się nawet dotykać, bo zostają ślady. Środki są przemyte wodą pod ciśnieniem.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja wyszedłem z założenia że jeśli nie będe polerował to musze wymienić bo w rogu lampa była szlifnięta od bariery... Więc nie miałem nic do stracenia. Wyglądają bardzo ładnie. Zobaczymy jak z trwałością będzie. Ale gadałem z dwoma osobami, które to w audi robiły i im się nic nie dzieje... Tak jak pisałem chodzi o to że nie można zbyt mocno polerować.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...... :sick3: Wiesz, Krakusy mają inny gust... Tam się dach srebrnego auta okleja czarną folią i ściąga relingi... :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No własnie.... podobno...ale nikt nie potrafi tego potwierdzić w 100%... Dowiadywałem się w wielu miejscach i opinie były rózne. Rozmawiałem z dwoma osobami które ponad rok temu polerowały klosze w audi (plastikowe) i do dziś nic się z nimi nie dzieje więc na tym się opierałem. Podobno można polerować tylko delikatnie, ponieważ lampa z zewnątrz ma jakąs twardszą powłoke i chodzi o to żeby jej całej nie zetrzeć.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fryzjerek zawiózł ją do jakiegoś znajomego lakiernika. :good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello szczurki
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
mocy mu brakuje w stosunku do masy oczywiście Ps. wczoraj była przymiarka na zlocie czarnego znaczka audi ale wszyscy jednogłośnie stwierdzili żeby zostawić srebrny. Z czarnym wszystko zbyt mocno się zlewało i wyglądało jakby mi ktoś znaczek zajeb..... tak idąc ktoś Ci całe auto praktycznie zajebał. Właśnie na zlocie go szukałem i zastanawiałem się dlaczego przyjechałeś samymi felgami i znaczkiem :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tzn.. co takiego watro bylo zobaczyc...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: :polew:
-
[ALL B7] Czy powinna sie świecić kontrolka światel mijania w zegarach ?
prawdopodobnie VASem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pewnie tak. Kto ma wiedzieć to wie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja się nie chwale. To jest temat o moim aucie więc staram się wrzucać tutaj informacje co i jak się z nim dzieje. I na plus i na minus. Ty wszędzie piszesz że masz bezawaryjne autko, nic w nim nie wymieniasz. A to że przeguby miałeś w takim stanie że strzelały przy hamowaniu, że łożysko Ci padło, że wycieraczki przestały działać, że zalało Ci elektryke... itepe przemilczasz...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Auto poszło do lakiernika...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
jeśli masz taki sklep to chętnie kupiłbym po pare szt. najpopularniejszych pinów do Audi. Musze jescze popatrzyć co bym dokładnie potrzebowal.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tą padline...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaloz komplet valeo bez dwumasa i bedziesz mial spokoj :good:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
chciałbyś. :decayed: Jeśli chodzi o samo rozklejanie to zajął się tym kolega fryzjerek ponieważ robił to ze swoimi lampani w B8. Z tego co wiem to użył do tego suszarki... fryzjerek napisałem że lampki są złożone i wyczysczone, ale nie są jeszcze do końca zaklejone. I taka jest prawda. ...i nie bądz taki hop do przodu bo do końca życia będziesz popierdzielał na czerwonych kierunkach z US :decayed: jeśli chodzi o czujnik desczu to jestem mega zadowolony. Jesli chodzi o lampy to zostałe one poddane lekkiej polerce przez co "twarda" warstwa nie powinna zostać starta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ja zaczalem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie że można. Wiem jak Twoja żona była na nie strasznie napalona. Dzwoniła do mnie dzisiaj i mówiła że wasze życie intymne przestało właściwie istnieć tez tych f(j)uterek.. Więc śmiało odsyłaj. Wysyłam do Twojej wsi po parenaście paczek dziennie z tymi torebkami więc jedna więcej nie zrobi róznicy. Ostatnio chłopaki z klubu passata robili zakup grupowy także moge też do tej paczki dołożyć..
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
lusterko + mocowanie 300zł czujnik 100-150zł przełącznik AUTO 200zł przełącznik obok 70zł wiązki 20zł No racyja koło 700zł[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:37_________________________________________________lampki już złożone i wyczyszczone.Po polerce szystko ładnie zeszło. Kierunków pomarańczowych też już nie ma. Jeszcze tylko musze kupić żarówki "dymione" do kierunków.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakładaj jednomasa. Nie da się tego jakoś reklamować??