Treść opublikowana przez siemian
-
Dzień Chłopaka :)
może być PW :polew: :polew:
-
Dzień Chłopaka :)
e tam.. a osa bez fartuszka?? :decayed:
-
Dzień Chłopaka :)
tesco całodobowe napewno macie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kwestia jest jeszcze taka czy dla tych 200zł warto się z koniem kopać...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ja będe próbował. Jeśli nie to albo wezme to na kogoś albo wezme to na klate :decayed: :decayed: Mam coprawda 17pkt. czyli +4 będzie 21, ale za miesiąc mi się kasuje 15pkt
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a czy to przypadkiem nie jest norma.... tzn. ja mam to samo ale u mnie robia bardziej zaklucenia swiatelka,..., gdy leci muza to nic nie slychac. Nie przysluchiwalem sie nigdy ale ja bym powiedzial ze u mnie tyl wlasnie buczy a nie woofer ale jak napisalem nigdy sie nie przysluchiwalem... Przy okazji kiedys pytalem kolegi tutaj tez z forum i ma ten sam problem... czy jest ktos tutaj kto sobie wyrezal bose i nic mu nie buczy przy przyciszonej muzie na min. wlaczonych swiatlach itp... u mnie jest cisza. Ale mówimy o dwóch innych sprawach. Pierwsza występuje niezależnie czy jest pełne bose czy tylko tył podpięty i wtedy (tak jak u Czakiego) buczy woofer. U mnie też tak było, po poprawieniu styków ucichło. Z tego co wiem to u Kercziego do dziś buczy. Druga sprawa to lekkie buczenie tylnych głośników przy podłączeniu pełnego BOSE. Ten problem u mnie występował. Puszczałem 2 razy kable sygnałowe aż się wkurwiłem i zmostkowałem przedni sygnał z tylnym przy zmacniaczu. I tak regulacji przód tył nie używam. Gra teraz czyściutko. Tylko tak jak mówiłem trzeba wyraźnie rozgraniczyć te dwa problemy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi to nie Twoje autko?? :polew: :polew: Ja miałem w kadrze cały samochód bo akurat kończyłem wyprzedzanie busa Ostatecznie mandatu dalej nie dostałem, ale to chyba z powodu, że się NIK dowalil do pszczyńskiej SM Co do tego zdjęcia to masz w miarę łatwą sprawę, bo samochód masz na firmę a zdjęcie twarzy jest nieczytelne, będzie mandat bez punktów Ile załączników dostałeś? Masz też załącznik numer 3 w którym wpisujesz, że nie jesteś w stanie wskazać sprawcy czy tylko zał. 1 i zał 2? tylko zal. 1 i zal. 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ostatnio założyłem 4P kit z Valeo, czyli zestaw sprzęgła z jednomasem. Z wymianą wyszło 2100zł i jestem mega zadowolony
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a to nie będe się z nimi kłucił. Teraz tylko musze spytać pracowników kto kierował moim autem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no właśnie będe chyba próbował tam dzwonić i tak mówić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no własnie spróbuje tak pokombinować. Zdjęcie przyszło dzisiaj a jest z 6 września
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
i nie jest to wyprzedzanie na zwykłej drodze
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
przecież to jest dwupasmówka... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no będe kombinował :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pierwsze w mojej karierze, podczas powrotu ze zlotu... Takie są skutki ściszenia CB (gadałem przez głośnomówiący przez kom)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pierwsze w mojej karierze, podczas powrotu ze zlotu... Takie są skutki ściszenia CB (gadałem przez głośnomówiący prze kom)
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
nie, nie. Prędkość[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 13:06_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liczba_oktanowa kiedys na spocie dyskutowaliśmy... Paliwo lotnicze ma, tak jak mówiłem, ponad 100 oktanów- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
zagadaj do Kercziego tak jak Ci mówiłem, on miał podobny problem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to 3 flaszki będą :kox: Poinformował ktoś "świeżych" że na pierwszy spot przywozi się flaszke zimniutkiej finki i pucuje się fure Siemianowi?? :decayed: :shocked: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: przecież w nałężu jest dach nad głową :good: :good: :good:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jedzie facet drogą. Tą samą drogą jedzie kobieta tyle, że w przeciwnym kierunku. Kiedy mają już się mijać facet krzyczy przez okno: j**ana gruba krowa! Babka odwraca się i krzyczy: Pieprzony głupi ku**s! Po czym jej samochód uderza w ogromną krowę, samochód się rozwalił a kobieta zmarła. Jaki z tego morał? Gdyby tylko kobiety umiały słuchać...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedzie facet drogą. Tą samą drogą jedzie kobieta tyle, że w przeciwnym kierunku. Kiedy mają już się mijać facet krzyczy przez okno: j**ana gruba krowa! Babka odwraca się i krzyczy: Pieprzony głupi ku**s! Po czym jej samochód uderza w ogromną krowę, samochód się rozwalił a kobieta zmarła. Jaki z tego morał? Gdyby tylko kobiety umiały słuchać...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuu... bywa :gwizdanie: :gwizdanie: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu