Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzę, że ludzie uwierzyli w te bajke o sarnie :gwizdanie: pozwolisz że nie skomentuje... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 15:50_________________________________________________rozumiem że jak na Moderatora przystało nie będzie Cie jak zawsze na spocie?? Za chwile przebijesz Maćka pod względem absencji :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty to mogłeś być co najwyżej na Chamowni :decayed: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ło jejciu.... :confused4: :confused4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o to może podjade jak dam rade. Jak nie to Piter mówił że weźmie drewno to się ognicho pierdolnie
-
[ALL B7] Moja B7
jak nie wiesz to nie pisz... Kiera z B8 nie jest do końca p&p ponieważ różni się podłączeniem multifunkcji... Co do autka.. Ładna sztuka... Już mam pare modów w głowie :decayed: Pozdrawiam
-
[B7 BNA] Moja Księżniczka...
nie rób tego. To wygląda obleśnie. Kolejnym krokiem po chromowanej ramce są lusterka m3 look :decayed: Zakłądaj ramke klubową. Co do przetarć na kierownicy nic się nie przejmuj. To zalezy od stylu jazdy. Ja wytarłem drążek zmiany biegów i kierownice (zaczeło być widać wytarcia) po 50 tys. km czyli w niecały rok. Aczkolwiek w ten przebieg mi się wierzyć nie chce. Mało kto kupuje diesla żeby robić nim 15kkm rocznie bo jest to poprostu czysta głupota, nieuzasadniona ekonomicznie... Te Hidy wypierdziel im szybciej tym lepiej. Najlepiej zamontuj lampy ori pod xenon z soczewką i do tego spryski. Możesz sobie zobaczyć w moim temacie jak to wygląda. RNS-E oczywiście że da się zamontować tak jak pisał mgtan. Przy "sprzyjających wiatrach" da się w 2000zł zmieścić. Ogólnie autko ładne. Wielki minus tylko za te hidy.. Z wypasu z tego co widze masz: -czujnik deszczu/zmierzchu -lusterko fotochrom -grzane stołki -kierownica, gałka biegów, uchwyt ręcznego w skórze -4x. el. szyb -skóra -fele 17'' -chromowane ranki szyb "błyszczące" osłony słupków Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuu sorki... Dałem d_upy... Zapomniałem. Już sprawdzam[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 10:50_________________________________________________8E0853959A 8E0853960A 8E0853969A 8E0853970A
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jak zdąże to podjade kupić te płonące tacki Tylko gdzie to można dostać?[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 10:24_________________________________________________Maćkowi Pewnie żona auta nie pożyczy... :polew: :polew: Zresztą słysząłem że musi firanki wieszać i pranie zrobić :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kto się dzis melduje na spocie?? Ja BYYYDEEEEE :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer nie rób sobie takich żartów bo Maciek jeszcze gotów to kupić. On już nie pamięta nawet jak Audi wygląda bo oddał auto żonie, także marka też mu się może pomylić i kupi... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko Pablo ja podjade bo kolega jest na wakacjach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: Kerczi przecież to ty jesteś specjalistą od łykania
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no no no całkiem ciekawie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W 400Nm w BLB na seryjnym turbo jestem w stanie uwierzyć (przy programie "na droge") ale 430 to są poprostu bajki Kerczi... Czyli teoretycznie V-tech zrobił Ci mocniejsze auto niż wszystkie BRD na forum po wirusach... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hello Boseron. Jakby był konkurs na hasło miesiąca to mój głoś masz pewny :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:47_________________________________________________ to też jest racja, że pare osób coś sie mnie pytało i pól godziny im musialem tłumaczyć jak się klika w zwijak :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dostał z pały?? Czy mu z lufy pociągnąłeś :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber słyszałem że te 2.0 tdi się całkiem przyjemnie wirusują :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja przejechał 100km to 100 litrów pewnie... :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
będzie git :kox: :kox: Zobaczycie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:06_________________________________________________Hammer widziałem że zamontowałeś sobie nową gałke zmiany biegów... :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.sadistic.pl/short-shifter-vt50529.htm
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no widać że autko jest "dojebane" ale popsortu nie w moim stylu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hmm.. cos się fotka nie ładuje. Ale załadowałem sobie ją ze źródła. http://s2.postimage.org/C1VcA-a9ba6c7b.jpg Kurcze powiem Wam że mi się ta fura na tych felach nie podoba... Po pierwsze primo jak dla mnie to za duża gleba... Druga rzecz na minus to brak relingów... Na fotce niezbyt mi się podoba. Cieżko mi oceniać bo niektóre furki poprostu nie są fotogenicze (jak z Kobietami ) a na żywo nie widziałem[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 00:21_________________________________________________... i nie ma xenonów :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no no no... kogo ja tu widze na fotce Azunia i Yelo... :decayed: To niech ktoś wklei fotencje na białej feli bo jestem ciekaw...