Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z mamą to wiesz... :decayed:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
prawie jak sandały i skarpetki... Widać że rodowity Polak... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex zamówił specjalną wesje z wieszakiem na kapelusz :decayed: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 15:27_________________________________________________... oczywiście zapasowy :naughty:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to był pierwszy wyścig na zlocie i okazało się że w tym miejscu gdzie stałem była kupa piachu. Ja ruszyłem tak jak zawsze i okazało się że auto stoi w miejscu,zdziwiłem się, odpuściłem na ułamek sekundy gaz bo myślałem że coś jest nie tak i jak ponownie depnąłem to złapał przyczepność i go zdławiło. Po tym zmieniliśmy i wszyscy startowali minimalnie dalej. Następne ściganki z Tomeksem już były ok. Zresztą pozostałe moje wyścigi wygrywałem więc nie było źle... mimo że raz mi dwójka nie wskoczyła..
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
fotki tak ale fura i kierowca to masakra :gwizdanie: Wiem, wiem że Miron to przeluj ja tam nie chce wiedzieć od jakiej strony się znacie skoro tak uważasz.. :decayed: :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zależy od koloru. Srebrnego nie dopasujesz. A co do załamań to nie przesadzaj przecież nie nakładają centymetrowej warstwy tego lakieru... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
filmiki ze zlotu: http://www.youtube.com/user/MaqkPL#p/u/3/NUjkr0-4OMs
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
opary były fajne. ciesz się że ten zderzak zauważyłem :naughty:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jola...?? Ło kurffa co ja wam po pijaku opowiadałem? :gwizdanie: ....nie, nie... lepiej mi nie mówcie I tak cały bok pójdzie do lakierowania. Srebrnego jest za dużo odcieni i za szybko "zmienia" barwe. Nigdy nie dopasujesz idealnie.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Bieniek widze żę masz chyba jakiś kompleks (co zazdrość robi z ludzmi.. Ale nie martw się- może kiedyś też będziesz taki błyskotliwy i inteligentny jak ja :decayed: ) :decayed: i wszędzie to wklejasz... Ja tam nie widze żadnego podobieństwa do mnie... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i git :decayed: ... weź mydło!!!! ...jakbyś gówno złapał to żebyś miał czym ręce umyć :decayed:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
wszystkie z silnikami w poprzek są na haldexie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tu masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140071.0[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 10:42_________________________________________________zapraszamy dzisiaj na spota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe. nieee... Aczkolwiek przeszło mi to przez myśl. Ale odpuszczam. Jakbym miał przedni i tylny zderzak do roboty też to pewnie bym się skusił. Nie autka zastępczego nie będe miał. Pewnie będe się bujał moim autem do lansu Golfem mk1 Cabrio
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to jest wymiana i lakierowanie całego boku więc musi tyle trwać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: kto bedzie dzis na spocie? Wszystko wskazuje na to że dziś i ja podjade. Mam ramki pod rejestracje także jakby ktoś chciał to rozbijać skarbonki
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w poniedziałek jedzie do chirurga Od wtedy ok. 2 tygodnie...
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Marek :polew: prosze Cie. Przejechalismy kolo fotki, ja mowie: fotka, a Marek: tak?! gdzie?! :laghing2: :laghing2: :laghing2: oj nie nie. Ten po lewej stronie przy szkole chyba, było widać i to z daleka. Nawet przecież potem pytałem Cie przez CB ile można było tam jechać, bo tak się przejąłem meldowaniem przez CB że nie zwróciłem uwagi do ilu wyhamowałem Widać że to B8 tak na Ciebie podziałało że wszystko Ci sie pomieszało... :decayed: Ale nie dziwie się. Nowsze auto... Wreszcie w jedynym słusznym kolorze i wreszcie coś co ma więcej niż 70 koni... Ale nie martw się i tak mnie nie objedziesz :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gasimy??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co jest?? Nie mów że jesteś w ciąży... :polew: :decayed:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
w necie natrafiłem na takie foto.... przyznawać się który to :polew: :polew: :polew: :polew: