Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Kerczi Twoje światełka i tak tak są ustawione jakby cały czas się stopy paliły... :decayed: Z tego co kiedyś sprawdzałem to dach miałem lakierowany. Jedyny element nie malowany to były lewe tylne drzwi. Teraz będzie przynajmniej komplecik :decayed:
  2. eeee. oo 7 rano najebany pluskałem się w morzu a potem spaliśmy na plaży. Potem filmik wrzuce :decayed: 15 stopni i słoneczko przez chmury. nie ma tragedii
  3. Jak Ja bywałem na zlotach to Ty nie wiedziałes co to Audi true... true... :decayed:
  4. no z AC to zrobie. A tak przy okazji powiem wam że na autostradzie Łódz Poznań dwójeczka odbiera jak ta lala... :decayed: :decayed: czyściutki obraz.
  5. won z mojego kompa :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:46_________________________________________________ bardzo kurfa śmieszne... :confused4: Teeee Panie moderator a Pan nie powinien czasem tutaj być... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:
  6. no ostatnio mam jakiegoś pecha...
  7. własnie nie było zbytnio szybko. Jednak zmęczenie po 12 godzinach pracy i 24 nieprzespanych daje się we znaki... Dobrze że sarenka cała...
  8. no ostatnio jakieś fatum... ;( ;( ;(
  9. jak fura Cię dowiezie :gwizdanie: czego nawet środowy wyjazd nie gwarantuje :gwizdanie: :ssij: :ssij: Oj Miron widze że się jeszcze nie pogodziłeś z tym że moja furka jest rok młodsza od Twojej Ale nie przejmuj sie założysz jeszcze z 4 dokładki z Cupry to wypadniesz z drogi na jakiejś żyletce :polew: [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 14:25_________________________________________________...a i bardzo Cie prosze, nie dzwoń już do mnie co 5 minut i nie pytaj czy napije się z Tobą wódki na zlocie i powiem że jesteś moim kolegą.... [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 14:26_________________________________________________z aktualności ze zlotu. Po pierwsze dojechaliśmy z dawidem_n. Po drugie moje autko wygląda tak: sarenka na drodze o 5:30 i ratowanie się o barierke...
  10. z aktualności ze zlotu. Po pierwsze dojechaliśmy z dawidem_n. Po drugie moje autko wygląda tak: sarenka na drodze o 5:30 i ratowanie się o barierke...
  11. z aktualności ze zlotu. Po pierwsze dojechaliśmy z dawidem_n. Po drugie moje autko wygląda tak: sarenka na drodze o 5:30 i ratowanie się o barierke...
  12. powinna być. chociaż Ty nie miałeś seryjnego audio wiec nic nie wiadomo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bez tego też będzie działać.
  13. do Bystrej to nawet deszcz nie dociera... Ale cóż się dziwić skoro tam psy d*pami szczekają...
  14. podpięte jest wszystko ok. Do tej białej wtyczki wkładasz jeszcze drugą antne (w to wolne miejsce) która powinna być gdzieś za radiem. Pozdro
  15. Rozebrać tą niebieską i przełożyć do białej Maćkowski nie mieszaj. Mylisz antene GPSu z anteną od radia która w RNSie jet podwójna. Musisz włożyć drugą antene do tej podwójnej wtyczki. :> :> A tak w ogole to Tolek trzeba było dzwonić do mnie... :gwizdanie:
  16. :ranting1: Widzialem to z rok temu jak muskel był na spocie...
  17. mówisz o rejestracji??a to stare jest...
  18. to coś Ci chyba ręczny nie działa jak musisz dawać deski pod koła :polew: :polew: :polew:
  19. wojtuś chyba podpisaliście kontrakt z jakąs politechniką. Widze żę po testach wsadzania szczurów i innych przedmiotów do opon, testujecie systemy bezpieczeństwa w aucie :decayed: http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion ... Piter ta poducha była podobno od Ciebie z auta :gwizdanie: :polew:
  20. to widzimy się zgodnie z planem jutro pod łodzią. Może uda mi się wyjechać koło 20

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.