Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na pomorzu walczymy :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe, to kabel do CB :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi Twoje światełka i tak tak są ustawione jakby cały czas się stopy paliły... :decayed: Z tego co kiedyś sprawdzałem to dach miałem lakierowany. Jedyny element nie malowany to były lewe tylne drzwi. Teraz będzie przynajmniej komplecik :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee. oo 7 rano najebany pluskałem się w morzu a potem spaliśmy na plaży. Potem filmik wrzuce :decayed: 15 stopni i słoneczko przez chmury. nie ma tragedii- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Ja bywałem na zlotach to Ty nie wiedziałes co to Audi true... true... :decayed:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no z AC to zrobie. A tak przy okazji powiem wam że na autostradzie Łódz Poznań dwójeczka odbiera jak ta lala... :decayed: :decayed: czyściutki obraz.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
won z mojego kompa :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:46_________________________________________________ bardzo kurfa śmieszne... :confused4: Teeee Panie moderator a Pan nie powinien czasem tutaj być... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ostatnio mam jakiegoś pecha...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
własnie nie było zbytnio szybko. Jednak zmęczenie po 12 godzinach pracy i 24 nieprzespanych daje się we znaki... Dobrze że sarenka cała...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ostatnio jakieś fatum... ;( ;( ;(- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak fura Cię dowiezie :gwizdanie: czego nawet środowy wyjazd nie gwarantuje :gwizdanie: :ssij: :ssij: Oj Miron widze że się jeszcze nie pogodziłeś z tym że moja furka jest rok młodsza od Twojej Ale nie przejmuj sie założysz jeszcze z 4 dokładki z Cupry to wypadniesz z drogi na jakiejś żyletce :polew: [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 14:25_________________________________________________...a i bardzo Cie prosze, nie dzwoń już do mnie co 5 minut i nie pytaj czy napije się z Tobą wódki na zlocie i powiem że jesteś moim kolegą.... [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 14:26_________________________________________________z aktualności ze zlotu. Po pierwsze dojechaliśmy z dawidem_n. Po drugie moje autko wygląda tak: sarenka na drodze o 5:30 i ratowanie się o barierke...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z aktualności ze zlotu. Po pierwsze dojechaliśmy z dawidem_n. Po drugie moje autko wygląda tak: sarenka na drodze o 5:30 i ratowanie się o barierke...- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
z aktualności ze zlotu. Po pierwsze dojechaliśmy z dawidem_n. Po drugie moje autko wygląda tak: sarenka na drodze o 5:30 i ratowanie się o barierke...- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
powinna być. chociaż Ty nie miałeś seryjnego audio wiec nic nie wiadomo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bez tego też będzie działać.- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do Bystrej to nawet deszcz nie dociera... Ale cóż się dziwić skoro tam psy d*pami szczekają...- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
podpięte jest wszystko ok. Do tej białej wtyczki wkładasz jeszcze drugą antne (w to wolne miejsce) która powinna być gdzieś za radiem. Pozdro- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Rozebrać tą niebieską i przełożyć do białej Maćkowski nie mieszaj. Mylisz antene GPSu z anteną od radia która w RNSie jet podwójna. Musisz włożyć drugą antene do tej podwójnej wtyczki. :> :> A tak w ogole to Tolek trzeba było dzwonić do mnie... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:ranting1: Widzialem to z rok temu jak muskel był na spocie...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz o rejestracji??a to stare jest...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to coś Ci chyba ręczny nie działa jak musisz dawać deski pod koła :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś chyba podpisaliście kontrakt z jakąs politechniką. Widze żę po testach wsadzania szczurów i innych przedmiotów do opon, testujecie systemy bezpieczeństwa w aucie :decayed: http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion ... Piter ta poducha była podobno od Ciebie z auta :gwizdanie: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to widzimy się zgodnie z planem jutro pod łodzią. Może uda mi się wyjechać koło 20 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!