Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Powiedzieć Cielak to jakby mnie pochwalić :decayed: NIe no taka błahostka a tyle potrafi namieszać. To tylko pokazuje jak złożone są systemy elektryczne w naszych autach. Nigdy bym nie pomyślał że bezpiecznik zegarów będzie powodował np. to że nie działa czujnik deszczu, albo że połowa podświetleń w aucie działa a połowa nie... [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 10:28_________________________________________________już działa :kox: :kox: Narazie podpiąłem jedną antene. Drugą będe montował w sobote
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Do taksówki w Londynie wsiada skłócona para Polaków. Nie odzywają się. Taksówkarz próbuje zagaić rozmowę. Angielski zna tylko mężczyzna. T: Where are you from? - pyta faceta M: I'm from Warsaw. T: Oh - I know this city, I have been there last year. Wonderful city, beautiful girls. I have had there the best sex in my life! K: Co się pytał? M: Pytał skąd jestem. Mówi, że był w Warszawie i mu się bardzo podobało. T: Where is she from? M: She's from Cracow. T: Oh - I know this city, too. I have had the worst sex in my life there! Terrible. K: Co mówił? M: Powiedział, że skądś Cię zna. :polew: :polew:
-
[ALL B7] Problem z zegarami. Brak podtrzymania. PROBLEM ROZWIĄZANY
dokładnie :decayed: Tzn tuner jest jeszcze nie do końca podpięty bo wczoraj w akcie desperacji uciąłem to co zlutowąłem. Więc musze to jeszcze raz zrobić... Ale jakoś mi się z tym tak nie śpieszy :decayed: jutro to zrobie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
błędow nie ma. Jezdzi normalnie[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:15_________________________________________________ale ze mnie d*pa wołowa... Dopiero teraz mnie olśniło... 51CH to nie 51CH a SICH czyli sicherung... Sprawdzałem zły bezpiecznik... Po wymianie bezpiecznika wszystko hula...
-
[ALL B7] Problem z zegarami. Brak podtrzymania. PROBLEM ROZWIĄZANY
ale ze mnie d*pa wołowa...Chyba się schowam pod ziemie... Dopiero teraz mnie olśniło... 51CH to nie 51CH a SICH czyli sicherung... Sprawdzałem zły bezpiecznik... Po wymianie bezpiecznika wszystko hula...
-
[ALL B7] Problem z zegarami. Brak podtrzymania. PROBLEM ROZWIĄZANY
odłaczony teraz jest. Ide zaraz podpiąć. Mk4 co w gorącej wodzie kąpany... jak ty czasem pier.... Wszystko na spokojnie było robione i 2 razy sprawdzane... Błędów nie ma i to jest najdziwniejsze...
-
[ALL B7] Problem z zegarami. Brak podtrzymania. PROBLEM ROZWIĄZANY
Montowaliśmy dzisiaj tuner TV. Po całej operacji zegary straciły jakby podtrzymanie po wyłączeniu zapłonu... ;( ;( Na liczniku km. wyświetla się 51CH. Odłączenie tunera nic ni daje. Pomocy.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 00:34_________________________________________________na spokojnie: Nie działa podświetlenie kratek nawiewów i podświetelenie przycisku ESP. Po wyłączeniu zapłonu wskazówki zatrzymują się w tym miejscu w którym są. Podświetlenie RNSa i klimatornika cały czas działa. RNS się nie włacza po stacyjce. Po wyłaczeniu zapłonu zeruje się data i godzina. Na liczniku km. jest napis 51CH[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 02:13_________________________________________________wpiąłem sie w Cana w bagazniku bo mialem wczesniej małą navi i wisiały mi tam od niej wiązki. Przejscie do rnsa bylo bo sprawdzalem voltomierzem...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Was owieczki zagubione w wielkim świecie. Pisze Wasz nocny pasterz :decayed: eee zapomniałem ze po 23 wy wszyscy juz grzecznie spicie. Majki czewu na zlot nie jedziesz? Będziesz potępiony :> :>
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart no to pytanie za 100 pkt. co mi się stało: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155650.0 Nie no a tak na poważnie. Spytam jak mały rezacz pyta rezacza guru... nie wiesz co to może być??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i znowu coś zepsułem... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155650.0 ;( ;(
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
może jakoś po zlocie [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 12:47_________________________________________________to sobie kuurwa porezałem... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155650.0 ;( ;( ;( ;( Ale nie ma się co załamywać. Trzeba zbierać info i działać. Puki co Audi vs. Siemian 1:0
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Montowaliśmy dzisiaj tuner TV. Po całej operacji zegary straciły jakby podtrzymanie po wyłączeniu zapłonu... :confused4: Na liczniku km. wyświetla się 51CH. Pomocy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby się uzbierało parę osób to można Cuber , wpadnij to obejrzymy ałdi a co auta nie widziałeś? Auto jak auto :decayed: Nie no a tak na serio to gratki Cuber. Przyznaj się jaką skakanke tam masz. Stawiam na 2.0 TFSI albo 2.0 TDi 170hp
-
[B7 BKE] Jak wyłączyć EGR?
wydaje mi się że tego nie robi się procedurą a poprostu trzeba wgrać mape która nie bedzie używać EGRu, ale moge się mylić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO spoko, tylko kup sobie jeszcze miecz dżedaj :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a TY już wróciłeś??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hehehe... narazie nic nie zmieniam. Hamować hamuje. Wydałem troche kaski ostatnio na auto (stabilizatory, sprzęgło, tuner tv) i trzeba poczekać
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Z auta klasy premium zrobiłeś AGROtjuning :polew: w sensie...? :mysli: :mysli:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja tam nie potrzebuje. Ogólnie to nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o tarcze 345mm...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie też nie będzie... :confused4:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no ale po co jak i tak tarcze potrzebujesz a cena jest raczej nienajgorsza...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/latajacy-samochod-vt48719.htm[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:51_________________________________________________http://www.sadistic.pl/wkurwiony-kucharz-vt48785.htm :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/latajacy-samochod-vt48719.htm
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie nie nie, bardziej chodziło mi o sytuacje, jedziesz 100 na godzine na 6stce, nagle sprzegło, obroty do fulla i strzał, oczywiście nikt normalny tak nie robi też ni ma c**ja żebyś ślizgnął