Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Spoko, to nie będe zawracał głowy. Sam sobie na to lookne
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To jak już gadacie na ten temat to powiedzcie mi jak mam pozmieniać kable we wtyczce tej obok włącznika świateł żeby móc wyłączac drl-e z przełącznika (Bart jesteś biegły w wiązkach w ELSIe napewno ) Miałem włącznik:8E1919094A (jest na sprzedaż) teraz mam:8E1919094D
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
eee jak byś miał rns-e 2010 to może bym pomyślał... :evil:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bose nie jest trudne. Przerabiałem to rok temu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boś jest alkoholik :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie. Flyer dopełnił moją wypowiedź. Concert dwudinowy jest już na fakrze więc tutaj nie ma problemu. Jedynym problemem może być to że trzeba podprowadzić kabel diagnostyczny bo w przypadku Concerta 2 dinowego go nie ma. Ostatnio przerabiałem ten temat. Po przepięciu Concerta na RNSa wszystko pięknie działa ale Vagiem się nie połączy z RNSem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ja np. zajmuje się takimi przeróbkami. Jeśli masz concerta 2 diinowego to jest dość dużo dłubania żeby wymienićkosz na dwu dinowy, potem trzeba przyciąć lekko tunel, przerobić lub wymienić klimatronik, poprzepinać kable lub kupić dotowy adapter (fakra). Do anteny też trzeba zastosować adapter. Reszty instalacji nie ruszasz. Głośniki zostają. Tyle że w A4 B7 nie ma takiej opcji 8 + Sub. Jeśli masz suba to masz 9 głośników. Po 2 w drzwiach, jeden wysokotonowy w desce rozdzielczej i sub w bagażniku. Trzeba wszystko potem poVagować i śmiga aż miło. RNS-E z montażem przy zmianie z 1DIN na 2DIN wychodzi ok. 2000zł (w zależności za ile uda się częsci kupić). TV-tuner z montażem wychodzi ok. 1000-1500zł (też zależy za ile się tuner dorwie) Pozdrawiam.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 10:16_________________________________________________Tak wogóle to TV Free lub jak kto woli Video in motion już działa. Fajna sprawa :kox: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe nie łap mnie za słówka. Video in motion
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:decayed: pod względem czysto użytkowym tak
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
dokładnie. Róznica kolosalna
-
[ALL B7] Problem z zegarami. Brak podtrzymania. PROBLEM ROZWIĄZANY
i vice versa. Mało rzeczy ode mnie wiesz??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tia :decayed: bardzo fajnie działa. Jutro powinno już działać TV Free
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no tak ale patrząc na walory czysto użytkowe alcantara niczym nie rózni się od zwykłego weluru.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No właśnie ze względu na alcantarę wypaliłem z tą ceną. Ale pójdę za Twoją radą - 2k bez negocjacji Witaj! Właśnie odpisuję Teczka z ASO ma ok. 70 FV – jak trafi mi się jakiś spokojniejszy dzień, może z ciekawości podliczę ile z tych pierdół się uzbierało. Z ważniejszych rzeczy: 4000zł - Felgi z oponami i dystansami od Flyera, wymiana gum, założenie itp. 3000zł – zderzak S-Line przód (pierwszy mod, w całości wykonany na nowych gratach z ASO) 1500zł – listwy drzwiowe S-Line (też ASO) 3500zł – modyfikacja sprzęgła i inne prace zabezpieczające przy skrzyni biegów 6000zł – Recaro 1000zł – PDC z przodu 1200zł – układ kontroli ciśnienia w oponach 1250zł – lusterka zewnętrzne w full opcji i obsługa pamięci 1200zł – Homelink 800zł – deaktywacja poduszki pasażera z nowym schowkiem (zmieniarka, lodówka) 1500zł – chrom wokół szyb 1300zł – podwójny wydech, tylny zderzak S-Line i nowe końcówki 400zł – BOSE 1800zł – komplet nowych opon zimowych 17” Bridgestone 1000zł – czarna podsufitka 700zł – nowe czarne lusterko wewnętrzne (długo nie mogłem znaleźć takiej używki) 1000zł - zawieszenie 1000zł - tuner TV od Adamooo 1000zł - listwy dekoracyjne S-Line, Bluetooth Q od czakiego RAZEM: wyszło nieco ponad 33.000… Do tego dochodzi masę dodatkowych pierdół o których teraz nie pamiętam, serwis, ubezpieczenie i faktury o których wspomniałem ale to w zasadzie możemy wrzucić w eksploatację ..no i wcale nie zanosi się na to, że to koniec No to kwotowo wychodze bardzo podobnie :decayed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 19:47_________________________________________________a co do alcantary to mnie sięosobiście np. w ogóle nie podoba... więc to kwestia gustu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
taaa... i chce przejąć stanowisko nadwornego rezacza... :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaaa... :decayed: i właśnie tak pojedziemy na zlot :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek a powiedz mi z czystej ciekawości, podliczałeś kiedyś ile wydałeś na mody?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Bart ale na szczęscie już sobie poradziłem. Przyczyna okazała się śmieszna... spalony bezpiecznik od zegarów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: Biorąc pod uwagę że Knurów leży na końcu świata wnioskuje że Ty jedziesz już od paru tygodni Nie nie Ty pewnie wyjeżdzasz na zlot zaraz po zakończeniu poprzedniego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mówiliście że Cuber kupił czarną Audiole... :polew: :polew: to co Pablo, kupujesz?? :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wszystko mnie wyszło 800zł razem z wejściami na 2 sygnały audio-video i dwoma antenami[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________tuner narazie leży w bagażniku bo wiązka jest dość długa a mocowanie od małej navi przez pomyłke kiedyś połamałem, więc jeszcze nie wiem gdzie go schowam. W sobote będe drugą antene montował to wtedy to wszystko uporządkuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty siemian pasterzu kiedy wyruszasz na ogolnopolski w czwartek czy w piatek bo jakbys mial checi to mozesz smigac z nami w czwartek wieczorem jade w środe na noc najprawdopodobniej. Ale dzięki za propozycje. Ja pewnie będe pomykał przez Polske na dwa autka z Dawidem_n :)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
foty, koszta czego?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: