Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to tylne jest... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jest jest... przychodzi popatrzeć żeby nie zapomnieć jak Audice wyglądają :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałbyś a zresztą jakby coś to PW :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podać adres?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cała przyjemność po mojej stronie nie wiedziałem że jesteście tak blisko :decayed: a kolacja jaka była :decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzcie Maciek się nagle pojawił... Chłopak się z łańcucha chyba zerwał.. BRAWO MACIEK!!!! :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Baddy chciał poprostu zaistnieć. Jego refleks jest wprostproporcjonalny do obecności na spotach :decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja kiedys liczyłem to za nowe b7 w moim aktualnym wypasie trzeba było zapłacić ponad 2 stówy... Niestety wyposażenie w Audi kosztuje i nie trudno doposażyć auto o 80-100 tys zł.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
będe w Jarosławcu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
RNS ma wbudowany czytnik DVD ale tylko do czytania map. Ogólnie koszty: DVD bez tunera TV: ok. 800-1000zł TV: 1000-1500zł (nie trzeba kupować już adaptera za ok. 400zł żeby podpiąć DVD) Kamera cofania: nie mam pojęcia (ale wejscie audio/video przy tumerze jest więc myśle że koszt nieduży) RNS-E jeśli masz radnio 1DINowe to 2000-2500zł, 2DINowe 1500-2000zł
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie. Hardwareowo jest jeden model. Można dokupić TV tuner/dołożyć odtwarzacz DVD lub np. kamere cofania. Dodatkowo moduł BT do funkcji telefonu.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Po pierwsze ciężko ją dostać. Po drugie nie wiadomo do końca czy wszystkie podłączenia są takie same (trzebaby Cobry pytać). Po 3 bez przeróbek obudowy spasuje tylko z Seata EXEO
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale to na takiej samej zaszadzie miałem pare kart 1 i 2 gigowych których rns nie chciał czytać...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
każdą 4Gb SD będzie SDHC nie [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 15:16_________________________________________________tyle że bardzo cięzko dorwać 4GB SD a nie SDHC
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dokładnie. Piszemy o RNS-E pasującym P&P do a4 b7 i dedykowanym do tego modelu. RNS-E 2010 to jest już całkiem inne urządzenie mimo podobnego interfejsu graficznego (tak samo MMI ma mało wspólnego z RNS-E mimo że na pierwszy rzut oka menu wygląda tak samo). mylisz sie siemian stara moze 2 x 2 gb karty nowa 2 x 32 sdhc A tu Ty się mylisz :decayed: Ja używam kart 2x 4Gb SD i wszystko działa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie mysle sie sa tylko niektore karty 4gb sd ktore ta navi obsluguje tez mam jedna i to tylko te ktore nie obsluguja sdhc ale czyta ja 2 x dluzej jak sie laduje niz ta normalna 2 gb ale normalnie dedykowane sa 2 gb bo tyle obsluguje system plikow FAT i takie bez problemu dzialaja mysle ze to kwestia update i powinny te sdhc tez dzialac moze kiedys zrobia jakis soft 700 ktory to bedzie obslugiwal bo winda obsluguje sdhc w starych czytnikac w ktirych nigdy nikt sdhc nie planowal wiec to tylko kwestia softu! no ale czyta takie karty... więc 2x 4Gb. To normalne że duża karta jest wolniejsza...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kolejny :hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dokładnie. Piszemy o RNS-E pasującym P&P do a4 b7 i dedykowanym do tego modelu. RNS-E 2010 to jest już całkiem inne urządzenie mimo podobnego interfejsu graficznego (tak samo MMI ma mało wspólnego z RNS-E mimo że na pierwszy rzut oka menu wygląda tak samo). mylisz sie siemian stara moze 2 x 2 gb karty nowa 2 x 32 sdhc A tu Ty się mylisz :decayed: Ja używam kart 2x 4Gb SD i wszystko działa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
RNS-E to RNS-E nie ma różnych wersji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuuu... któryś kolega się nie popisał... Za wolny przepływ informacji... :decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Patrząc na Twoje dokonania... Poza tym masz Grzecha - ten to jest jeszcze większy zapaleniec niż ja no było też troche tego rezania u mnie, ale u Ciebie podobają mi się niektóre grube mody. :good:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie bądz już taki skromny
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Siemiana nie bierzcie bo na bezpieczniki nie zarobicie :polew: Na tyle rzeczy co robiłem tylko raz bezpiecznik spaliłem... A to że zorientowałem się że pól auta nie działa przez ten glupi bezpiecznik dopiero na drugi dzień to już inna sprawa :decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
e tam ASO. Aso ma zbyt złą opinie :decayed: Trzeba otworzyć sieć warszatów "rezacz". Ja bym mógł prowadzić oddział w Bielsku
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Bartek Nie powiem... szybki jesteś :naughty: