Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to wtedy można by wrzucić solar :decayed: [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:10_________________________________________________A tak działa Tv-Free lub Video In Motion jak kto woli.. :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Policjant podejrzewał żonę o niewierność. Pewnego dnia urwał się w czasie służby i pojechał do domu. Żona leżąc z kochankiem w łóżku usłyszała szczęk kluczy w zamku. - Prędko, wstawaj, mąż wrócił. Schowaj się do szafy. Mąż wchodzi i pyta: - Gdzie on jest? - Kto? - Twój kochanek. - Tu nikogo nie ma. - Nie ma. Łózko rozbabrane, ty w negliżu, zaraz go znajdę. Zagląda do drugiego pokoju - nikogo nie ma. Do kuchni, do łazienki - nie ma. W końcu zagląda do szafy i widzi gołego faceta z 100 zł w ręku. Bierze ukradkiem 100zł do kieszeni i mówi: - Tu też nikogo nie ma. :decayed: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron ten kawał dedykuje wszystkim policjantom: :decayed: Policjant podejrzewał żonę o niewierność. Pewnego dnia urwał się w czasie służby i pojechał do domu. Żona leżąc z kochankiem w łóżku usłyszała szczęk kluczy w zamku. - Prędko, wstawaj, mąż wrócił. Schowaj się do szafy. Mąż wchodzi i pyta: - Gdzie on jest? - Kto? - Twój kochanek. - Tu nikogo nie ma. - Nie ma. Łózko rozbabrane, ty w negliżu, zaraz go znajdę. Zagląda do drugiego pokoju - nikogo nie ma. Do kuchni, do łazienki - nie ma. W końcu zagląda do szafy i widzi gołego faceta z 100 zł w ręku. Bierze ukradkiem 100zł do kieszeni i mówi: - Tu też nikogo nie ma. hej Złota :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może nie masz turbo :decayed: :polew:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
no no no... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak mam to pewnie dzisiaj podjade jak zdarze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtek masz ten olej dla mnie??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: ale ze mnie gapa... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale hid w lampach to co innego niż hid w halogenach :)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to cenka ładna. Chodzi za mną otatnio przyciemnienie szyb. O ile w srebrnym bez chromów wygląda to średnio o tyle w srebrnym z chromami mi się zaczyna podobać...
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
ja się tam na tym nie znam ale tak na chłopski rozum to wydaje mi się że może to za dobrze nie wspólpracować. Nie bez powodu robi się wydechy pod konkretny soft...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to może i ja bym tak sobie dłubnął... Jakie koszty?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no byłaby to troche profanacja rs4 ale jaka ładna.. :decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
kosmetyka bardziej Coś czego zabrakło ostanio
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No właśnie, trzeba wymyślić jakiś kolorek dla Ciebie - za "sarnę" zasłużyłeś przy tej okazji szykuje się kolejny mały modzik
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wymyją go po malowaniu :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:05_________________________________________________ solar mnie nie bawi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:decayed: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 15:51_________________________________________________zdradze że autko się minimalnie zmieni po wizycie u blacharza. Będzie to kosmetyczna zmiana. Od razu odpowiadam- nie rezam błotników od RSa. Jeśli bym miał rozbity zderzak to może jeszcze bym się skusił, ale tak to za duże koszty... :gwizdanie:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
:polew: :polew: też mi się tak kojarzyło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na lakierze to ja jeszcze zarobie na niejednego takiego laptopika :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
fotki tak ale fura i kierowca to masakra :gwizdanie: Wiem, wiem że Miron to przeluj ja tam nie chce wiedzieć od jakiej strony się znacie skoro tak uważasz.. :decayed: :gwizdanie: Od tej samej strony co my Siemianku :decayed: :polew: :polew: chciałbyś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
opłacało się nie jezdzić rok na spoty... Za zaoszczedzone pieniążki na paliwie- laptopik
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
rozumiem że w Krk Kobiety mają takie nogi.. hmmm... słyszałem że Krakusy to centusie, ale że nawet kobiety oszczędzają na maszynkach do golenia... :decayed: