Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ma ktoś jakąs fotke na białych felach?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ło boże ale ohydne felgi...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fotka była robiona na szybko i byle jak. To miałą być fotka poglądowa tylko. I tak auto lada dzień idzie do blacharza i lakiernika i efekt finalny dopiero będzie :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:17_________________________________________________może ta na fotce jest tylko sprowadzona z US i byla klepana w pupke i stąd europejski zderzak... Nie wiem tylko zgaduje. Ja tą fotke dorwałem rok temu i od tego czasu polowałem na listwy s4. Szczerze mówiąc byłem ostantio nawet bliski zakupu w ASO ale na szcęscie trafiłą się okazja na allegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe dzwonił już do mnie :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
łoj Artur ale ten zderzaczek to mi nie podchodzi... Hmm... trzeba by przypasować bo mogą te listwy słabo wyglądać z grubszym progiem. Aczkolwiek u Ciebie te progi są jeszcze delikatne więc nie wiadomo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:04_________________________________________________ a S4 Ci się KmK nie podoba? Przeciez po polakierowaniu z zewnątrz będzie to wyglądać jak eSa. Tylko lusterek będzie brakować i dokłądka wydechu troche inna będzie. Poza tym powiedz czy nei podoba Ci sie ta audiola którą wkleiłem wyżej.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a jakie masz??? DTM?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no powiedz HiRide że to auto Ci się nie podoba...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
rs4 z listwami od s4 wygląda jak kupa.... Nie bez powodu inżynierowie z Audi w RS4 zastosowali zwykłe płaskie listwy... Próg w rs4 jest dużo szerszy i gdyby dołożyć do tego jeszcze takie listwy to na boku zrobiłyby się "góry i doliny"
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie dokładka i listwy idą w kolor auta. Dokładka w s4 jest troche inna bo wynika to z innego wydechu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie mówił ci??dla lansu..ma większe branie jak włączy lasce TV :decayed: Żebym sobie mógł na forum w wypasie dopisać :decayed: Nie no a tak na poważnie to ostatnio jak stałem póltorej godziny w korku na wjezdzie do Wawy to sobie Fakty obejżałem i jakiś serial Fajna sprawa w korkach. TVP1 TVP2 POLSAT i TVN prawie wszedzie odbiera.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 14:52_________________________________________________tutaj masz różnice pomiędzy listwami s-line a s4. Krawędź listwy s4 znajduje się "na dole listwy" a listwy s-line mają krawędz mniej więcej na 2/3 wysokości. A tak listwy wyglądają na aucie :decayed: :decayed: Listwy pójdą w kolor tak samo dokładka wydechu.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
coś jest ewidentnie nie tak...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak bede mial chwile to się tym zajme :good:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a wracając do mojego nowego RNSa którego mi chłopaki wyrezali na spocie, to niestety wymieniłem go na starego ponieważ ten ma coś słabe odświeżanie ekranu i przyciski się zacinają. RNS w wesji Jarosławiec Edition jest więc na sprzedaż :decayed: Film instruktażowy jak to zamontować powinien pojawić się na dniach w dziale warsztat (lukaszr licze na Ciebie). Podobno uwieczniłeś rezanko. Climatronik narazie siedzi w aucie i spisuje się bez zarzutów aczkolwiek moje ją też sprzedać jakby ktoś bardzo chciał :polew: A tak z innej beczki, w sobote troche dłubaliśmy przy aucie. Zaczeło się od tego że chciałem sprawdzić czy już całkiem urwałem osłone pod silnikiem... Odziwo doszło troche złamań ale jeszcze się trzyma. Skończyło się na tym że demontowaliśmy i czyściliśmy wszystkie rury od turbo do pierwszego IC, i od IC do filtra. Niestety okazało się że wszystkie zaciski na wężach i rurach które zakładali chłopaki z CS puszczają i cały dolot jest spocony... Do jednego zacisku nie dotarliśmy bo przeszkadza lampa (górny wąż prawego IC) a tam olej praktycznie kapie... Dodatkowo okazało się że tak niefortunnie zaślepili wyjście na tłumik powietrza że spinka (ten ostry koniec wychodzący ze spinki podczas skręcania) dotykała węża łączącego turbine z wlotem do IC i go poprostu nacieła. Jeszcze nie jest to na wylot ale na odcinku 4mm wąż jest dość mocno nacięty (myśle że przez 3/4 przekroju ścianki)... Aż dziwne że to tam nie puszcza. Narazie to pozaklejaliśmy taśmą ale szykuje się do zmiany węża. Dzięki fryzjerek za pomoc i użyczenie kanału. A tutaj forka turbinki: Pozdro [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 09:48_________________________________________________ avantem jak avantem ale FWD rondo 2razy dookola bokiem przeleciec :kox: :kox: to tylko u Siemiana mozliwe e tam nie przesadzaj wolno było bo za duży ruch był. Trzeba było powiedzieć że chcesz zobaczyć jak Avant bokiem lata to bym Ci pokazał... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
miałem galoty :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Hammer powinien za detektywa robić :naughty: :decayed: zepsuł całą niespodzianke... :wallbash: :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tych już nie ma od dwóch dni :decayed: nie masz co dzwonić :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ASO Audi :decayed: A tak na poważnie bardzo bardzo cięzko dostać listwy od s4. Na Allegro praktycznie są nie dostępne. Jak już ktoś sprzedaje to całość z drzwiami.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przemiana łatwo poznać bo ma jedyne a4 upodobnione do a3 :decayed:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wyłącz i włącz RSN-E naciskając pokrętło głośności a co to niby da...???? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hmmm... jesteś pewien że tak jest?? Jeśli chodzi o kodowanie to jestem pewien że jest wszystko ok... :mysli: Zresztą gdyby nie było to w ogóle by się na fisie nie wyświetlało...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a kupiłeś listwy od s4??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
s-line: s4:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie. Młody ma listwy s4 ja s-line. Listwy s4 są jeszcze bardziej "wypukłe". Listwa s-line jest pozatym bardziej zaokrąglona a s4 w przekroju bardziej przypomina trójkąt.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
masz refleks... :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wszystko się da. :decayed: Spoko. Miło było coś porezać