Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ze wszystkim ok. 1000zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stare... już pare dni temu to było...
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
Jest to normalne ponieważ silnik jest ułożony wzdłużnie (w seacie poprzecznie) Takie są pierwsze objawy "zmęczenia" koła dwumasowego
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak siebie znam to pewnie jeszcze nie jeden raz...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak z ciekawosci -dlaczego wstawiales nowy błotnik tylny ? bo nie opłacało się tego klepać... Na wzmocnienach nadkola był dość mocno pognieciony, dodatkowo przy samym zderzaku była pęknięta blacha. mhm a powiedz jak tam sprawa z reflektorami ? Zapomnialem calkiem Ci zasugerowac przez tel.zebys sobie zrobil kierunki na diodach masz do tego idealna okazje skoro klosze sciagniete Wyglad takiego modu jest bezcenny reflektory się robią :) Kierunków na diodach narazie nie będe robił (za dużo naraz). Zostawie to sobie na kiedy indziej :naughty:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak z ciekawosci -dlaczego wstawiales nowy błotnik tylny ? bo nie opłacało się tego klepać... Na wzmocnienach nadkola był dość mocno pognieciony, dodatkowo przy samym zderzaku była pęknięta blacha.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
i co się cieszysz?? Na spota byś lepiej przyjechał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no zastanawiam się nad powrotem do ori[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:58_________________________________________________Wojtek już wiem dlaczego macie u siebie podnośniki słupowe... http://www.sadistic.pl/super-warsztat-vt51188.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: Panowie co myślicie o takich felgach do golfa? http://allegro.pl/felgi-avus-snowflake-14-i1230554652.html Na takich wyszedł z fabryki. Szkoda tylko że te na aukcji były lakierowane, bo powinny być pół lakierowane a pół polerowane...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:wink4: ojtam ojtam...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
najpierw doprowadz swoje pierwsze cacko do stanu używalności a potem kupuj kolejne :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przygoda z sarną w drodze na Zlot zakończona spotkaniem pierwszego stopnia z barierką...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a Ty z czego rżysz...? no z ciebie piz*o ! o ty c**jku złamany... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a Ty z czego rżysz...?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
oj nie nie. Wyznaje zasade że im bliżej do s4 tym ładniej... I to też można potraktować jako małą podpowiedz. :decayed: Od razu mówie że nie chodzi o wydech [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:26_________________________________________________i quattro też nie rezam :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
będzie jeszcze jedna mała pierdółka, mały modzik jak dobrze pójdzie :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
daj linka piz*o bo nie chce mi sie szukac do miecza parówo [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 10:04_________________________________________________mój wątek powinieneś mieć na stronie startowej...[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 10:04_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39852.msg1839998#msg1839998
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja byyyyde jak zawsze. Wczoraj byłem u blacharza. Jak zobaczyłem rozebrane autko.... masakra... :shocked: Niby człowiek wie że trzeba to wszystko rozebrać ale jak zobaczy na żywo to coś całkiem innego... Fotki u mnie w wątku.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
turdzi uwierz mi że na żywo na prawde widać dużą róznice. Po BB jezdzi pare s4 i od razu poznawałem je własnie po listwach...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moim zdaniem w takim wieku nie powinno być możliwości wyrobienia "nowego" prawa jazdy. A kto ma już prawo jazdy powinien od wieku 60 lat chodzić co pięc na jakąś kontrole
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a nie ma kto Twoim autem wrócić jak już dostaniesz nowe ubranko w Rybniku... :decayed:
-
[ALL B7] Czy powinna sie świecić kontrolka światel mijania w zegarach ?
bo tylko w nielicznych b7 zostało to włączone... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: