Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
o to ja bym bardzo prosił o jakiś vt. Mysle że ta felga w 19 i tym kolorze moze super wygladac. Troche się zmieni też wygląd bo ptaszki ćwierkają że auto idzie na dnach 2cm w dół z zawiechą Myśle że wtedy może się też poprawić wygląd obecnych felg. Będą się lepiej komponować. używki z wieliczki tam gdzie zaopatrza się 80% klubowiczów w opony z okolic Krakowa
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
napewno zdam relacje co i jak.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
widze Dev że przymierzałeś koła do siebie :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to wiadomo
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
turdzi ta Twoja felga ze zdjecia się bardzo podoba ale wątpie żeby ładnie wygladała w b7
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jakoś też nigdy nie powalała mnie na kolana...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
RS6 C5... hmmm... musiałbym je założyc i oblookać na żywo bo jakoś mi się do końca nie widzą... chociaż.... :mysli: RS6 C6 odpada ta felga mi się w ogole nie podoba
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ja wychodze z założenia że hamulce nigdy nie są za mocne. Ogólnie kłopot mam tylko jak przesiadam się do innych aut bo w większości wydaje mi się że jest cośnie tak z hamulcami :decayed: Kiedyś jak wsiadłem do auta kumpla (a4 b6 1.9 tdi) przejechałem się po autostradzie to prawie mu wmówiłem że ma coś z pompą hamulcową bo auto w ogóle nie hamuje :polew: Teraz już wiem że takie odczucia w innych autach są normalne :polew: Dzisiaj kupiłem zimówki także jestem już spokojniejszy Szukam 19' na lato ale kurcze sam nie mam pomysłu jakie wrzucić. Może jakieś pomysły?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
korci mnie żeby spróbować, ale jeszcze chce je spokojnie dotrzeć. Tzn tak: hamować hamowałem ale delikatnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
taka wersja to chyba tylko na knurów wychodziła... Z ciekawostek to ja się ostatnio spotkałem z modułem pod kierownice do b6 pod tempomat z datą produkcji z 1999 roku... :gwizdanie: :gwizdanie:- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
ło żesz :shocked: Wiesiek zwracam honor... :gwizdanie: Ale to zapewne szło tylko na jakies dziwne kraje...- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
tak samo szły dwie wersje rnsa. Mam je na zdjęciu:- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
ja wiem jak to wygląda... mialem coś takiego kiedyś na zlocie letnim: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
typowy wiesiek... nie wie a sie upiera- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru... no wiesz ty wcale na swoim nie masz lepszych....tolek powiem ci że moim zdaniem na zime to chyba dość solidne fele a wzór je jakby optycznie powiększa.sam nad takimi myślałem o ktore Ci chodzi? Jeśli Avusy lub OZty 18' nie są lepsze od tych 16 to spoko... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: siemian, nie pisz o swoich AVUSach ani OZtach, tylko o feldze na zimę w rozmiarze 16' jak wcześniej wspomniałem. Ale nieważne. Wrzuciłem tylko fotkę, bo sobie aktualizuję mój wątek co robię z autem. Myślałem, że takie komentarze jak twój będą zbędne pisząc, że wiem, że fela nie jest rewelacyjna, ale nie byłbyś sobą bez napisania komentarza w takim stylu. dokladnie. A co do porównania do moich felg to nie ja zacząłem, więc polecam nauke czytania ze zrozumieniem .- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru... no wiesz ty wcale na swoim nie masz lepszych....tolek powiem ci że moim zdaniem na zime to chyba dość solidne fele a wzór je jakby optycznie powiększa.sam nad takimi myślałem o ktore Ci chodzi? Jeśli Avusy lub OZty 18' nie są lepsze od tych 16 to spoko... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru... Jak mi znajdziesz ładne felgi w takim rozmiarze (tak, chce takie malutkie 16’) w przeciągu 15 min to może się rozmyślę… i nie chodzi tu o felgi w kwotach powyżej 1kzł… tutaj jest sprzeczność... Nie ma ładnych felg 16 calowych... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hamulce hamują coraz lepiej. Docierają się :decayed:- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
fuuuujjjj... pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem, wiem,, dzieki za info - musze kupic i przy zmianie tarcz sie zalozy, uff szkoda, ze jak kupowalem swoje zaciski, to SID nie mial takich srebrnych z logo Porsche no mała rzecz a cieszy. Zacisk wygląda fajnie bo nie rzuca się w oczy jak czerwone, a jak się spojrzy to od razu go widać- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie. Flyer oslony pasują po przycięciu- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie, ale po czym to niby wnioskujesz? - [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)