Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pendzel175

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pendzel175

  1. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Ale ja mam ten silnik tanio do kupienia a inne są bardzo drogie
  2. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Dzięki kolego a na pewno w wale łożysko igiełkowe jest takie samo ja w manualu
  3. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Ok kolego chodzi o taki temat że mam silnik do kupienia tylko żę jeździł ze skrzynią automatyczną a ja mam u siebie manualną i chcem kupić ten silnik ale nie wiem czy dwumasa będzie pasowała na wał korbowy do tego automatu czy nic nie trzeba przerabiać bo ja ma u siebie zwykły silnik 1.8t avj na manualu i chcem po prostu wsadzić ten silnik od tego samochodu co jeździł z automatem czy nie trzeba żadnych przeróbek robić na wale korbowym Z góry dziękuje
  4. pendzel175 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich chciałem się dowiedzieć czy silnik z automat będzie pasował do manual chodzi mi głownie czy wszystko będzie się zgrywał ze skrzynią i czy 2 masa sprzegła będzie pasowało silnik 1.8t Audi B6
  5. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Witam panowie a czy ten słupek z tego silnika będzie pasował co wkleja link http://olx.pl/oferta/silnik-vw-passat-b5fl-a4-1-8-t-turbo-180km-awm-05-rok-CID5-ID8HjiL.html#34aa8ba380 Witam panowie a czy ten słupek z tego silnika będzie pasował co wkleja link http://olx.pl/oferta/silnik-vw-passat-b5fl-a4-1-8-t-turbo-180km-awm-05-rok-CID5-ID8HjiL.html#34aa8ba380 Witam panowie a czy ten słupek z tego silnika będzie pasował co wkleja link http://olx.pl/oferta/silnik-vw-passat-b5fl-a4-1-8-t-turbo-180km-awm-05-rok-CID5-ID8HjiL.html#34aa8ba380 Witam panowie a czy ten słupek z tego silnika będzie pasował co wkleja link http://olx.pl/oferta/silnik-vw-passat-b5fl-a4-1-8-t-turbo-180km-awm-05-rok-CID5-ID8HjiL.html#34aa8ba380 Sorki chłopaki że nie napisałem do jakiego samochodu to za miast AVJ w audi a4 b6 czy wyżej wklejony link będzię pasował ten silnik
  6. Ale ja tylko mam tego vaga 4.9 nie da się sprawdzić
  7. Witam wszystkich chciałem się dowiedzieć jak sprawdzić przepływomierz Vag 4.9 bo posiadam ten program a do końca go nie znam i morze ktoś z was wie i jak by ktoś wiedział jakie powinny być dane tego przepływomierz z góry dziękuje Pacjent to audi a4 b6 1.8t oznaczenie silnika AVJ
  8. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Dzięki kolego
  9. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Nie wiem morze albo luzu dostał na panewce i urwało to jak panowie powiecie mi jaki inny silnik będzie pasował prócz avj
  10. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Korbowód mi urwało i wyszedł bokiem i lipa a kolego powiesz mi o jakim innym oznaczeniu silnika będzie pasował do mojego audi
  11. pendzel175 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Tak kolega Grzecho131 ma rację , padł mi silnik i chciałbym bez żadnych przeróbek wstawić silnik do mojego audi czy są takie ? Ja mam AVJ ale one są bardzo drogie i chciałbym zamienić go jakimś innym modelem .
  12. pendzel175 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich. Moim problemem jest to że posiadam audi a4 b6 1.8t oznaczenie silnika AVJ i chciałem się zapytać czy prócz silnika AVJ można wstawić inny silnik i jaki by pasował.Bez żadnych przeróbek Z góry dziękuje
  13. Witam wszystkich. Mój problem polega na tym gdy mocniej zachamuje to włącza mi się ssanie na vagu nie ma błędów, samochud to audi a4 b6 1.8t .i chwile pochodzi na ssaniu i się wyłącza samochud ma lpg z góry dziękuje
  14. Dzięki chłopaki a jaki to jest koszt wyłączenia sondy
  15. Zamiennik ze sklepu ,a jak usunę z programu drugą sadę komplikacji w kopie nie bedzie dużo lidzi mi mówiło że są potem jazdy jak się usunie komp świruje . Znacie możę jakiegoś tunera jestem z okoloć Olsztyna
  16. Witam. Mój problem polega na ty żę w audi a4 b6 1.8t wyskakuje mi błąd 16804 niska wydajność kataliaztora ,katalizator został wymieniont i błąd nadal jest .Jak byłem na diagnostyce to diagnosta stwierdził że sondy jak i katalizator jest wporządku po na myśle zamontowałem emulator 2 sondy tak zwany kontowy ale to nic nie pomogło .Dodam jeszcze ze samochud ma lpg cz na bęzynie i na lpy błąd wyskakuje i czasme wyskakuje mi też błąd zbyt mocne grzanie sondy już mi ręce opadają nie wiem co robić. Uszczelka między turbiną a katalizatorem jest nowa . Z góry dziękuje
  17. Witam wszystki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.