- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
niestety bezmnie ;( wyjeżdzam po za łódkę ale miłej zabawy pozdro
-
Spociki Łódzkie
postaram się tym razem dojechać
-
Spociki Łódzkie
witam jak uda się wrócić na czas to będę pozdro
-
Spociki Łódzkie
może być 20 przy nesti
-
Spociki Łódzkie
Heja ostatnio nie mogłem niestety. miejsce całkiem dobre tylko termin do ustalenia. proponuje piątek 01.08 godz 19
-
Spociki Łódzkie
całkiem napewno podjadę
-
Spociki Łódzkie
kiedy spocik chętnie wjadę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć. witam wszystkich sympatyków tego fajnego auteczka :ON:turbo 2,5 180KM
maverick33
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta