donkiszop

• Paliwo

Osiągnięcia donkiszop

Reputacja

1. Witam, opis problemu: Ostatni duży serwis skrzyni 61 tys temu. Skrzynia (GJS) 4B1 910 155J Rdw 3410 ma przebieg 172tys (była wymieniana na nową w ASO). Od lutego skrzynia dziwnie się zachowywała. Nie adaptowała się na D i R. w zimniejsze dni znikało pełzanie do przodu, trzeba było dodać dużo gazu żeby ruszyć, podczas przyspieszania odczuwalne było jakby dławienie się (w trybie ręcznej zmiany biegów dławienie nie występuje). Błędów w skrzyni nie było. MVB10 0.270A | Adp.Run | 69C | 15Nm MVB11 0.250A | Adp.Run | 69C | 15Nm MVB12 0.685A | 0.505A |0.270A | Jakiś czas temu żona zostawiła auto na włączonych światłach i padł akumulator. Po wstawieniu naładowanego aku rozgrzałem skrzynię i przeprowadziłem adaptację. Teraz adaptacja przeszła bez problemu za pierwszym razem. Błędów w sterowniku skrzyni brak. MVB10 0.275A | Adp.OK | 71C | 15Nm MVB11 0.250A | Adp.OK | 71C | 15Nm Przejeździłem od tamtej pory jakieś 2k km i skrzynia pracuje lepiej, pełzanie działa jak powinno, nawet w zimniejsze poranki działa dobrze. Jedynie nadal podczas przyspieszania odczuwalne jest (chociaż słabiej niż wcześniej) jakby dławienie się (w trybie ręcznej zmiany biegów dławienie nie występuje). Wydaje mi się, że muszę szybko wymienić olej, filtr itd. Jak sądzicie, czy to może rozwiązać problem? Bart-S, czy mógłbyś zerknać na PW??
  2. Witam, jako świeży użytkownik Audi A6 C5 2,5 TDI V6 BDG multitronic oraz forum A4-klub.pl przesyłam serdecznie pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów oraz klubowiczów.
  3. Witam, jako świerzy użytkownik Audi A6 C5 2,5 TDI V6 BDG multitronic oraz forum A4-klub.pl przesyłam serdecznie pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów oraz klubowiczów.