Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

syli79

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez syli79

  1. Chętnie też podjadę możemy nawet w tą niedziele coś zorganizować
  2. ładna sztuka graty zakupu na żywo wygląda lepiej w niedziele miałem okazje zobaczyć ja na lotnisku BBS-y robią robotę bezawaryjności
  3. No coś trza by było ruszyć i reaktywować pilskie spociki jakiś termin trzeba ugadać
  4. Wiosna się zbliża to czas pomyśleć nad nowymi felgami na sezon więc poszukiwania czas zacząć i kilka opcji już w głowie jest
  5. ładnie się prezentują na autku bajeczka kozackie fele
  6. powiem ci ze te drugie lepiej mi się widzą świetne http://www.alusy.pl/fw,0,586/felgi-aluminiowe-tenzo-r-type-m-version-1-czarny.html a to moja 2 opcja
  7. a to zależy jakie chcesz ja przymierzam się do 18x8.5 choć fajnie by było jak by podeszły 18x9.5 za te pierwsze prawie 3tysie
  8. https://www.facebook.com/JapanRacing/photos/pb.558807454130219.-2207520000.1423941767./899508943393400/?type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-vie.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-xap1%2Ft31.0-8%2F1400470_899508943393400_3722560139034011042_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Fscontent-vie.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-prn1%2Fv%2Ft1.0-9%2F10847974_899508943393400_3722560139034011042_n.jpg%3Foh%3D54b47c589171f03dbad635f09c7cad87%26oe%3D555C9C46&size=2048%2C1260&fbid=899508943393400 coś takiego sobie upatrzyłem
  9. Osobiście ich nie użytkowałem ale kolega miał swego czasu w Hondzie i był bardzo zadowolony. no czytałem własnie wypowiedzi i większość była zadowolona no nic po pytam jeszcze i może się skusze
  10. Witam co powiecie na temat felg firmy Japan Racing warto kupić czy sobie darować
  11. witam pilskie spociki jeszcze żyją bo widzę ostatnia wiadka z sierpnia 2014 może by je tak wskrzesić
  12. Witaj, Jeśli koniecznie chcesz założyć felgę o szer. 9,5 cala to celuj w ET ok.45 Przy ET30 będzie wystawała i tarła!!! Jakie masz zawieszenie? Napisz jaką gumkę planujesz wrzucić na 9,5 szer. felgę? Pozdrawiam! zawieszenie jak na razie seryjne ale w planach mam zakup gwintu KW wracając do felg nie znalazłem tego modelu z ET ok 45 jest ale 18x8,5 z et40
  13. Witam mam pytanko zastanawiam się nad zmiana alu i mam w planach zakup 18x9.5 ET30 podejdą do a4b6 co sądzicie
  14. Hejka.Jestem Sylwek pochodzę z wielkopolski obecne mieszkam w Złotowie jestem posiadaczem audiczki a4b6 jeszcze raz witam wszystkich serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.