-
dziwny przeskok na biegu jałowym
Witam, dzięki. już wiem. Okazuje się że filtr w tłumiku się wypalił i spaliny uderzały Na szczęście nic wielkiego.
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
dziękuję
-
dziwny przeskok na biegu jałowym
To jest tak dodaję na maksa gazu i pod podłogą tak jakby w pewnym momencie coś się przesunęło (jakby jakiś wał) i dalej jest ok.... Może jakieś zabezpieczenie przed takim gazowaniem. Nie to niemożliwe. Coś jest nie tak...
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
dzięki rodzyn:) chyba przy a4 tylko tak jest...co nie? Sam nie wiem
-
dziwny przeskok na biegu jałowym
Cześć, W dniu dzissiejszym zauważyłem, że gdy mam samochód na biegu jałowym (luzie) i mocno dodaję gazu to pod podłogą w pewnym pomencie wyczuwalny jest taki przeskok,,,Czy ktoś może spotkał się z czymś takim? Zakładam, że nie jest to normalne, więc proszę o pomoc... Auto 1,8TFSI 160KM Quattro. z góry dziękuję
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
hmmm czyli mam wymieniać, pomimo tego że nie ma żadnych dźwięków, huku itd, itp? Kurczę niejednoznaczna Twoja odpowiedź Krystian
-
Akcja serwisowa 94F6 (lub 94Fb)
dzięki
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
dzięki Wszystkim. Niestety trochę się podłamałem. Auto ma 170tyś przebiegu i gdy czytam te wszystkie informacje na temat łańcucha i napinacza rozrządu to wszystko mi się w żołądku przewraca. Nie wiem już co mam robić
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
Witam Koleżanki i Kolegów, Z dumą prezentuję moją ukochaną, piękną i wspaniałą A4 eskę Ledy, quattro, navi, follow home, itd, itp. Może czego brak: podgrzewanych foteli Stan naprawdę idealny, skóry niezniszczone. Przesiadłem się z Forda więc dla mnie to jest Perełka
-
Akcja serwisowa 94F6 (lub 94Fb)
Cześć, Wczoraj przyjechała do mnie moja czarna perełka A4 B8 1,8TFSI quattro S-line. Kolega ściągnął z Niemiec. Mam pytanie. Czy ktoś z Was wie może czego dotyczyła akcja serwisowa 94F6 lub 94Fb (nie mogę odczytać ostatniej literki/cyferki). W książce serwisowej jest taki wpis i wolałbym wiedzieć o co chodziło. Niedługo wrzucę zdjęcia mojej perełki!! Jest piękna! z góry dziękuję za odpowiedź
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wszystkim, Mam na imię Tomek. Pochodzę z Gdyni. Wczoraj stałem się właścicielem pięknej Audi A4 B8 Quattro i już pokochałem ten samochód. Chciałem tylko się przywitać i życzyć Wam wszystkim szerokiej drogi i komfortowej jazdy w naszych pięknych AUDI! )))) za chwilę dodam post, bo mam jedno pytanie
boltruk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta