Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Johny7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Powiedzcie mi panowie czy w Audi było montowane elektryczne ogrzewanie przedniej szyby? Obecnie szukam mojej B6-tki dlatego chciałbym się zapytać, jak wy osoboście oceniacie pracę nawiewu ciepłego powietrza na przednią szybę? Długo trzeba czekać na "wyczyszczenie" szyby ze szronu, lodu, śniegu itp? Obecnie jeżdże fordem focus i mam tu elektryczne ogrzewanie. Po jego uruchomieniu śnieg i szron "zjeżdża" po dwóch minutkach. Działa relewacyjnie. Chicałbyn sie zapytać jak to działa w Audi...?
  2. Cześć wszystkim! Mam na imię Janek. Zanoszę się z zamiarem zakupu nowego samochodu. Mam nadzieję że znajdę tu dużo interesujących wiadomości na ten temat. Pozdrawiam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.