Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audimaniak2015

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Mam problem w swojej Audi A4 B8 2.0TDI 143KM Multitronic - po odpaleniu i przejechaniu kilku km i wrzuceniu na P, N lub R pojawiają się dziwne stuki, tak jakby z tyłu silnika. Po dodaniu lekko gazu na każdym z w/w biegów stuki ustają. Po odstawieniu auta na kilka godzin stuki pojawiają się od razu (nie ma wpływu temp. silnika). Pomaga jedynie odstawienie na dłużej, np. na noc... na D i S stuków nie ma. VAG nie pokazuje żadnych błędów, nie pali się żadna kontrolka. Cóż to może być? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  2. tak wygląda Nie Ciebie pytam. tak to wyglądało... jestem już po naprawie i wymianie pompy CR, filtrów paliwa, wtrysków, listwy wtryskowej z czujnikami i regulatorami - dzisiaj auto odpaliło u mechanika silnik 2.0 TDI CAGB 136KM, 2009r. niecałe 187kk km...
  3. 187 kk - nie jestem pierwszym właścicielem, więc nie mam 100% gwarancji paliwo w większości na sprawdzonych stacjach... ale tu oczywiście też nigdy nie ma pewności... Ja na paliwie z nieznanej stacji w swoim Oplu Astra 1.9 załatwiłem 4 wtryskiwacze .Po wymianie załatwiłem kolejne 4 bo układ paliwowy byl źle wyczyszczony i trochę kwasu którym zapewne odbarwiano opał zostało w zbiorniku. Weekendowy wypad nad morze był wiec dość kosztowny... Pompy i układy paliwowe w B8 są odporne i nic sie nie łuszczy. To nie Mondeo. Ale wystarczy raz zatankować opał i po ptokach a jednak opiłki... masakra...
  4. 187 kk - nie jestem pierwszym właścicielem, więc nie mam 100% gwarancji paliwo w większości na sprawdzonych stacjach... ale tu oczywiście też nigdy nie ma pewności...
  5. jutro w końcu się za to wezmę... odkręcam te śrubki po bokach tak? wspominali czy przy łuszczeniu trzeba wymieniać cały układ paliwowy czy wystarczy samą pompę wysokich ciśnień + np. wyczyścić ten układ?
  6. odkręcamy 1 czy 2? wydaje mi się, że 1, ale nie chcę nabroić jeszcze bardziej jak się odpowietrza ten układ?
  7. Dziękuję po odkręceniu tego czujnika trzeba odpowietrzyć cały układ?
  8. jak wygląda ten czujnik CR i gdzie dokładnie się znajduje? masz może jakieś zdjęcie jak to wygląda? sorry za głupie pytania, ale jestem zielony w tych sprawach
  9. masz na myśli układ paliwowy? jak to sprawdzić? jeśli są to...?
  10. Witam wszystkich W poprzednim temacie pisałem, że moje A4 2009r. 2.0TDI 136KM odpala i gaśnie po kilku sekundach - wtedy nie miałem jeszcze VAG do diagnozy (link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306875-20tdi-cr-odpala-i-gasnie-po-kilku-sekundach/).Niestety teraz auto nie odpala w ogóle, a po podłączeniu pod VAG mam następujące błędy: oraz Pali się też kontrolka świec żarowych. Co to może być? pompa paliwa w zbiorniku? pompa wysokiego ciśnienia? jakiś czujnik? wtryski? coś jeszcze innego? Wiem, że rozładowany jest też akumulator (podpiąłem auto pod aku rozruchowy od znajomego - bez zmian). Proszę o pomoc
  11. Mam problem ze swoim A4 B8 2009r. 2.0TDI 136KM od zeszłego tygodnia. Auto początkowo odpalało i gasło po kilku sekundach. Dopiero dzisiaj dostałem VAGa, a auto nie odpala już w ogóle. Mam takie błędy: oraz Co to może być? pompa paliwa w zbiorniku? pompa wysokiego ciśnienia? jakiś czujnik? wtryski? coś jeszcze innego? Wiem, że rozładowany jest też akumulator (podpiąłem auto pod aku rozruchowy od znajomego - bez zmian). Proszę o pomoc
  12. a co to może być wg Ciebie?
  13. orientuje się jaki jest koszt kompletu świec do tego auta? i jakie pasują? najbardziej zależałoby mi na jakimś NGK itp.
  14. Witam wszystkich Mam problem ze swoją Audi A4 2.0TDI 136KM: po odpaleniu silnik pracuje tylko przez kilka sekund po czym gaśnie. Pali się też kontrolka świec żarowych. Czy miał ktoś już taki problem? Czy wymiana świec pomoże? Niestety nie mam jeszcze VAG, by sprawdzić błędy
  15. Witam serdecznie wszystkich maniaków Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.