Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek 27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek 27

  1. siemka nam pytanko odnosnie mojej klimy w zeszłym roku jak jechałem samochodem było gdzie ze 35 stopni z mojej klimy na postoju tak dziwnie śmierdziało takim jak by plastikiem , Od tej pory jak odpalam klime na postoju to słychać ze chodzi i chłodzi ale po chwili pracy jest taki dziwny szum jak by z klimatyzacji i wydaje mi sie jak by wtedy dawała ciepło zamiast chłodzić , powiem tak klima została nabita bo miałem gdzies ze 200 g czynnika
  2. sprawdzałem , wiazka pierwszego wtryskiwacza , tak wyskoczyło
  3. Siemka mam problem od czasu do czasu jak jade dynamicznie zapali mi sie esp i samochód tak jak by chodził na 3 cylindry nie da sie jechać , musze sie zatrzymać zdasić auto , odpale i wszystko ok działa jak nigdy nic , normalnie pali samochód , tylko tak jak by ie sie zdawało jak by troszke wiecej palił , miał ktos taki problem pomysły ? piona
  4. siema ostatnio mnie zastanawia taki temat , czy nie mam do wymiany turbiny bo podczas ostrej jazdy tak na 3200 tys ob/m na 5 biegu ospalił mi sie system esp , auto straciło moc i tak jak by chodziło na 3 cylindry , zgasiłem i odpaliłem samochód i wszystko ok ????? tyrbo przeładowane ????????? , powiem jeszcze że juz tak nie ciagnie jak kiedys i jak dodaje gazu podczas jazdy tak mocniej to słychać taki szum mocny gdzies koło turbiny ???? mam dylemat pomożecie hej , Pozdrawiam
  5. Siemanko mam pytanie czy mozna załozyc zarówki ledowe do audi a4 b6 2002 r zamiast ksenonów ???? jezeli tak to czy duzo jest do przeróbki instalacja przetwornice , i co z soczewkami , acha jeszcze jedno jak ze swieceniem
  6. siema mam od dwóch dni problem przy niskich obrotach jak jade jest leciutkie szarpniecie tak od 1700-1800 ale to czasem sie zdaza .co to moze byc Ostatnio mi się zapaliły systemy abs i esp zaczęło szarpać i Audi tak dziwnie jak by zaczęło pracować na 3 cylindry . Zgasilem i odpalilem go na nowo i ok . Zauważyłem że owe szarpanie jest na zimnym silniku bo jak się zagrzeje to jego nie widać . Ma ktoś jakieś pomysły. Powiem tak że czyscilem TV oznaczeniamiegr. Był zasmolony mocno
  7. Grzesiek 27 odpowiedział(a) na Grzesiek 27 temat w 1.9TDI
    dobrze kolega mówi
  8. Siema mam problem chodzi o chamulce , podczas jazdy zapala mi sie abs i esp , pedał robi sie twardy izaciska mi hamulce i stop. odpimałem serwo i zasysa dobrze , musze popuscic jedna sekcje od pompy esp i wypuscis płyn wtedy hamulce puszczają . , acha jeszcze jedno a klocki hamulcowe z tyłu mam zjechane do zera z prawej strony siema powiem tak chamulce naprawione działaja pięknie ! powodem zaciskania sie chamulców podczas jazdy była padnięta pompa abs cena pompy 200 pln koszt roboty z zaprogramowaniem konta skretu kierownicy 150 pln .
  9. Grzesiek 27 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Sorki ale jestem nowy . mam pytanko czy w a4b6 1.9 tdi 131ps 2002rok są normalne Pąmpowtryski
  10. Witam Wszystkich Fanów Audi . nie dawno kupiłem swoją a4 b6 1.9 tdi 130 km i powiem ze daje rade jak na razie , Audi Prestiż Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.