Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4b8sv

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4b8sv

  1. Witam a4 b8 1.8tfsi ubywa czasami troche plynu chyba znalazlem wyciek ( w zalaczonym zdjeciu) tylko poprosil bym o pomoc z czego to cieknie i z czym wiaze sie naprawa/wymiana/moze sama uszczelka? Lokalizacja: tyl silnika strona lewa(od kierowcy)
  2. a4b8sv odpowiedział(a) na zetton temat w 2.0TDI
    Witam chcialem sie upewnic czy to wyciel plynu chlodniczego i czego moze to byc przyczyna i jak sie nazywa ta czesc znajduje sie "to"na tyle silnika od strony kierowcy mniejwiecej na wyskosci skrzyni biegow pozdrawiam
  3. Super! Serdecznie dziekuje!!
  4. Witam czy moze ktos jeszcze odpowiedziec czy wszystko sie zgadza ze mam Sportowe zawieszenie z s-line jak mam takie oznaczenie 8K0 413 031AG aportyzator przod. 1BV oznaczenie na wklejce 0jC klasa wagowa plus w ASO powiedzieli ze powinienem miec takie sprezyny 8k0 411 105 DS ???? pozdrawiam
  5. tak jak piszesz to wychodzi na to ze jest to kategoria wagowa 0JC czyli misieli mi cos innego wstawic
  6. Zrobili pol auta na allroada? Zrobilem 200km od wymiany ale nic nie siadlo to stawiacie panowie na zla klase wagowa ? w ASO mi powiedzieli ze do mojego powinny byc takie 8k0 411 105 DS
  7. Witam ! Wiec tak strzelila mi sprezyna wiec zostawilem auto na warsztat zawieszenie sportowe 1bv auto bezyna 1.8tfsi s-line.pytanie jest takie co to za szit mi wstawili bo przod poszedl do gory z 5-7cm?? Od ziemi do srodka nadkola 70cm?Aktualnie kola 17"zima A tak wyglada tyl bez wymiany
  8. Witam ma moze ktos z was jakis schemat na odciecie obd2 w a4 b8 zeby odciac zasilanie i komunikacje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.