-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Witam a4 b8 1.8tfsi ubywa czasami troche plynu chyba znalazlem wyciek ( w zalaczonym zdjeciu) tylko poprosil bym o pomoc z czego to cieknie i z czym wiaze sie naprawa/wymiana/moze sama uszczelka? Lokalizacja: tyl silnika strona lewa(od kierowcy)
-
Ubytek płynu chłodniczego
Witam chcialem sie upewnic czy to wyciel plynu chlodniczego i czego moze to byc przyczyna i jak sie nazywa ta czesc znajduje sie "to"na tyle silnika od strony kierowcy mniejwiecej na wyskosci skrzyni biegow pozdrawiam
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Super! Serdecznie dziekuje!!
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Witam czy moze ktos jeszcze odpowiedziec czy wszystko sie zgadza ze mam Sportowe zawieszenie z s-line jak mam takie oznaczenie 8K0 413 031AG aportyzator przod. 1BV oznaczenie na wklejce 0jC klasa wagowa plus w ASO powiedzieli ze powinienem miec takie sprezyny 8k0 411 105 DS ???? pozdrawiam
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
tak jak piszesz to wychodzi na to ze jest to kategoria wagowa 0JC czyli misieli mi cos innego wstawic
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Zrobili pol auta na allroada? Zrobilem 200km od wymiany ale nic nie siadlo to stawiacie panowie na zla klase wagowa ? w ASO mi powiedzieli ze do mojego powinny byc takie 8k0 411 105 DSa4b8sv obserwuje zawartość Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Witam ! Wiec tak strzelila mi sprezyna wiec zostawilem auto na warsztat zawieszenie sportowe 1bv auto bezyna 1.8tfsi s-line.pytanie jest takie co to za szit mi wstawili bo przod poszedl do gory z 5-7cm?? Od ziemi do srodka nadkola 70cm?Aktualnie kola 17"zima A tak wyglada tyl bez wymiany- OBD2 a4 b8 odciecie
Witam ma moze ktos z was jakis schemat na odciecie obd2 w a4 b8 zeby odciac zasilanie i komunikacje? - Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
a4b8sv
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta