Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cooljakub

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Vincent27 obserwuje zawartość cooljakub
  2. mam passata z 2000r w Tdi AJM zwrotnice zwykłe seryjne na jakich wyjechał z salonu nic nie wymieniane. zdjecie jak jes z tarcza s5 bez dystansu pod tarcze osadzona na piascie fakt taki ze zwrotnica lekko oszlifowana i na dole wyciety ten grzybek przez który przechodzi oslona tarczy. Ja zaryzykowalem troche kasy i mi sie udało
  3. ja mialem dystans tak zrobiony ale musisz sie liczyc ze automatycznie kolo wyjdzie na zewnątrz o grubosc dystansu. mialem tarcze a a6c6 347mm (glebokosc chyba 59mm) i dystans 6mm i delikatnie oszlifowana zwrotnice. miejsce szlifu https://zapodaj.net/662298b2198dc.jpg.html obecnie mam tarcze z s5 345mm i nie musialem dawac juz dystansu
  4. miejsce szlifu https://zapodaj.net/662298b2198dc.jpg.html https://zapodaj.net/703ac2c45d384.jpg.html
  5. no dokladnie ludzie laduja 6 czy 8 tloki to tez musza byc robione adaptery. A jak chodzi o tarze to ciezko mi powiedziec czy ociera czy nie bo ja musialem delikatnie podszlifowac jak dawalem tarcze z A6 347mm z dystansem chyba 6mm. jak zalozylem te z s5 to chyba mam wieksza luke teraz. postaram sie porobic fotki w sobote jak jest z tarcza z a6 i z s5. To jak znajomy ma we vectrze C 8tloki z przodu z adapterem to tez druciarstwo??
  6. bo mozna to zrobic bez wymiany zwrotnicy i wahaczy i czego tam jeszcze potrzeba. Mnie ta zabawa w zeszłym roku wyszła około 300 350zł. tarcze z zaciskami i samemu zrobilem adapter. zdjecie podesle w sobote podszlifowania
  7. Ja mam passata b5 przed liftem na zeliwnej zwrotnicy i dalem tarcze(347mm) i zacisk z audi a6c6 ale w tym roku zmieniłem na tarcze 345mm z S5 zeby pozbyc sie dystansu miedzy tarcza a zwrotnica bo felga za bardzo wystawala. Wykonałem adapter pod zacisk i delikatnie oszlifowałem zwrotnice dzieki zmianie tarcz na s5 urwalem jakies 6mm ktore pomoglo schowac kolo. Wiec idzie dac wieksze tarcze bez wielkich zmian w zawieszeniu
  8. tak dokladnie adapter i musialem dac dystans pod tarcze zeby nie ocierala o zwrotnice
  9. Witam udalo sie mi przeszczepic zestawik z a6c6 tarcze 347mm i zaciski od 320mm bez wymiany zwrotnic https://zapodaj.net/826c0acd37f22.jpg.html
  10. Wielkie dzieki za pomoc
  11. Mam pytanie czy pod zaciski nr 973/974 podejda tarcze 345mm?
  12. to ja wiem teraz tylko czy moge ciac kawalek zwrotnicy kolo miejsca gdzie przechodzi przewod od abs bo i tak jest tam pusto od srodka jak palec wkladalem. jeszcze raz zapodam zdjecie lepiej zaznaczone bo dolem sie nie przejmuje . ewentyalnie poszukam innych tarcz z s4 lub s3
  13. A MOJE MAJA OKOLO 59mm (z C6) I SIE OPIERAJA JUZ
  14. Dzięki za wszystkie odpowiedzi
  15. Jak mozesz to napisz od czego mam szukac zwrotnicy jesli moje whacze by mogły zostac.
  16. Myslalem nad adapterem bo nowe wahacze mam i zal kasy wywalac na zwrotnice i dolne wahacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.