Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartA3

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Po krótce opiszę problem, mianowicie auto które posiadam a4 b7 2.0 tdi brd w Q , miało problem z ubytkiem płynu i co2 w płynie jednak jeździło normalnie , czasem delikatnie dymiło, miało zostać sprzedane w takim stanie, jednak na jeździe próbnej straciło moc i na zimnym silniku miało problemy z ruszeniem. Padła decyzja że wymienimy głowicę. Po złożeniu wszystkiego okazało się że problem pozostał. ( Ubytków płynu już nie ma, nie dymi nie ma co2 w płynie ) Po zimnej nocy pali za 5 razem ( odpala i gaśnie ) aż w końcu załapie, jednak przez pierwsze chwile brak jakiejkolwiek reakcji na gaz.. Po chwili zaczyna reagować i można ruszać jednak jest to utrudnione. Dodam że jak już odpali i zacznie silnik pracować, ponowne odpalenie już jest bezproblemowe. Ogólnie auto ciężko się wkręca do 2 tys, trzeba chwile poczekać aż turbina zacznie pracować ... od 2 do 3 tys ciągnie, jednak po 3 tys odczuwalny jest spadek mocy i silnik kręci się tylko do 4 tys, pół roku wcześniej jak wszystko z autem było ok kręciło się bez problemu do czerwonego pola. Na wolnych obrotach ładnie pracuje. Posprawdzane było już chyba wszystko, podciśnienia kompresja , wtryski etc. Pomysłów już jest brak i pomyślałem że zwrócę się na forum o pomoc. Wczoraj zrobiłem logi : Proszę o jakieś wskazówki co jeszcze może być powodem takich niedomagań ?? LOG-01-001-004-xxx.csv LOG-01-003-011-xxx.csv LOG-01-008-xxx-xxx.csv LOG-01-010-011-xxx.csv LOG-01-033-013-011.csv LOG-01-001-xxx-xxx statyczny.csv LOG-01-013-xxx-xxx statyczny.csv
  2. Witam wszystkich forumowiczów, Bartek z Jaworzna Pozdrawiam !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.