Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

opertobu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kurcze właśnie nie wiem czy nie ma to czegoś wspólnego z klimą. Przed uruchomieniem auta zanim buchnął ten dym bawiłem sie właśnie przyciskami od klimy i ogrzewania. Ogólnie to tak jakby klima zaczęła lepiej mrozić po tym incydencie (może mi się tylko zdaje ale sprawdzę)
  2. Hej Dzięki za odpowiedz byłem dzisiaj u dwóch mechaników nic nie zauważyli (na razie tylko na oko i słuch) w środę umówiłem się na dokładniejszą kontrole. Kolego "Sztomel" możesz polecić jakiś dobry warsztat w naszym regionie, specjalizujący się w audikach? Może Ty się na tym znasz i mógłbym do Ciebie podjechać? ewentualnie "zlogować" oczywiście nie za darmo. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
  3. Witam Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu przyczyny A4 B6 1,9Ti grudzień 2004 wczoraj odpalając samochód spod maski zaczął wydobywać się dziwny odgłos (taki cichy świst), a po chwili spod maski wydobył się kłąb dymu śmierdzący spalenizną. Szybko wyłączyłem silnik otworzyłem maskę ale nic nie zauważyłem. Odpaliłem więc silnik ponownie i strzeliłem rundkę żeby sprawdzić czy coś się będzie działo niestety albo stety nic dziwnego nie zauważyłem. Z rury wydechowej dym sie nie wydobywa. Na razie wszystko działa jak należy. Skąd ten dym i co mogło się zjarać. Wiem że mój opis nie jest zbyt precyzyjny ale może coś się komuś nasunie. A więc jeszcze raz zaraz po odpaleniu silnika wydobywał się jakiś dziwny odgłos (świst jakby z dziurawej dętki) a następnie chmura dymu zapach jakby cos sie zjarało. Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki Pozdrawiam
  4. Dzięki Myślałem, że jest jakiś sposób bez demontażu, myślałem, że może jest jakaś tajna kombinacja przycisków żeby wyświetlić numer. Jeszcze raz wielkie dzieki
  5. Witam Panowie proszę o pomoc. Gdzie można znaleźć numer i nazwę producenta licznika w Audi a4 1,9TDI z 2004? Za pomoc dzięki Pozdrawiam
  6. Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Obecnie jestem w trakcie poszukiwań swojego wymarzonego samochodu. Niestety nie mogę zdecydować czy wybrać młodszego Passata (ew. Oktawię) czy starszą A4 (budżet do 40tys.). Jako, że moja wiedza na temat motoryzacji jest raczej uboga, dlatego liczę na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Jeszcze raz witam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.