Treść opublikowana przez Warych
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
ja tylko pisze prawde a ty mysl jak chcesz
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
nic nie mialem ******* zalozone po prostu nie umiesz chlopczyku zrozumiec ze niekiedy przeplacasz i zle ci z tym pozdro
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
witam z mojego doswiadczenia febi padaka max, gorny poszedl po 10k mialem tez moog jeszcz gorsze ale zlego zdania nie moge powiedziec o ms kurde tanie i rewelkja koncowka drazka trzyma juz ponad 100k wiec jak za ta cene to tylko brac
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
witam ja mam u siebie koncowke MS i to wymieniona tylko z jednej strony i juz trzyma 60 tys takze jest ok
-
czujnik abs
nie chodzi o kase autko stoje w garazu porozkladane a w poniedzialek jade w daleka podroz za granice wiec abs by sie przydal dlatego chce to jutro jakos rozkminic wiec doradz cos jak mozesz
-
czujnik abs
to jak devastation mozna to zastapic np jakims plastikowym pierscieniem, i jak gleboko ma ten czujnik siedziec ?
-
czujnik abs
a czy ta blaszka ma jakies inne zadanie czy tylko tzyma czujnik?
-
czujnik abs
witam, problem polega na tym ze podczas demontazu czujnika abs przod rozleciala mi sie ta blaszka miedziana co czujnik w nia wchodzi i teraz nowy czujnik jest strasznie luzny czy taka blaszke mozna dokupic czy mozna ja np. zastapic jakas inna blacha niekoniecznie miedziana, aha moze ktos wie jak ta blaszka sie nazywa ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich forumowiczow