Treść opublikowana przez M4RK0
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Może dlatego że mam mmi 3g+ w przedfifcie A w tych rocznikach pdc jest obsługiwane przed mce. Wrclaguna ma taki setup jak ja, muszę dopytać jak jest u niego
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Właśnie jestem po montażu czujników z przodu. W przypadku przeróbki zwykłego zderzaka i wiercenia dziur to polecam kupić elementy mocujące czujnik od skody, bo te dedykowane do audi mają takie ringi wchodzące w zderzak w kolorze GRU, więc trzeba malować. Te od skody tylko trzymają czujnik od wewnątrz i wiercimy otwór 18mm. Orientujecie się czy da radę odpalić wizualizację pdc bez wrzucania wstecznego, np. podczas parkowania przodem? jak naciskam przycisk od pdc to mam tylko sygnalizacje dźwiękowe. wizualizacja odpala się tylko po wrzuceniu wstecznego.
-
Płyta osłona pod zderzak
w przedlifcie musiałem wymieniać. zderzaki mają trochę inny kształt
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
mam 04018A64747464545425363E coś mam zmieniać? działa ok
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ja przekladalem obudowy 6 i 12 pin. Dasz rade bez problemu.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Sprawdz moze jeszcze w zielonym menu, nie kojarze juz czy ustawialem to. Druga sprawa-u mnie np. przy zapasowyn kluczyku nie dziala skladanie i nie ma opcji w mmi
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
8T0 907 468 AD nie obsłuży HBA, ja miałem taki i musiałem wymienić. Za trzecim razem sie udalo(uwazaj na kradzione gatewaye z allegro bo potem czeka Cie wizyta na komendzie ) W pierwszym poście masz info które gatewaye obsłużą hba
-
Znaczenie ET Felgi
teraz mam 18" i zmiana na 19" będzie mało widoczna, więc chciałem od razu 20"
-
Znaczenie ET Felgi
czy te fele będą pasowały do a4 b8? http://allegro.pl/audi-s7-a7-s5-a5-a8-s8-q5-q7-j-nowe-oryginal-wawa-i6374816675.html#thumb/2
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
W polifcie jest nizej niz w przedlifcie.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
No dokladnie, ja w 2011r. mam lusterka poliftowe. Wystarczy kupić sam stelaż od poliftow składanych za 150 zl i przelozyc obudowę Edit:Lusterka rozpoznasz po pasu u gory i umiejscowieniu kierunkowskazu
-
Radio CYFROWE DAB
A jak jest z antena w sedanie? Wrclaguna, masz takie radyjko na sprzedaż?
-
Radio CYFROWE DAB
Wiecie czym różni się radio DAB od zwykłego w MMI 3G+? Są dodatkowe informacje o audycji, piosence? Warto rezać?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
tak jest w lusterkach bez pamięci - 14 pinowych
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
czarek76 - dzięki!
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
orientujecie się ile kosztuje w aso lampka podświetlenia klamki 4d0919063a albo czy da radę założyć coś mocniejszego w zamian ? i potrzebuje jeszcze nr części oświetlenia w tapicerkę drzwi (czerwona i biała) z góry dzięki
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
a jaki miałes soft ? ja kiedys fleszowałem do najnowszego 0170 w B 03XX w H
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Przekopiowalem kodowanie ze starego sterownika. Sprawdzilem teraz i jest ustawione A4. Male sprostowanie, sterownik kierowcy ma koncowke B, pasazera H a tylne N edit: zamówiłem inny sterownik i wszystko działa albo sterownik z końcówką B z 2008 miał za stary soft albo był popsuty
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Konkretnie o nanoshine light i 9h chyba ze cos innego jest godne polecenia
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nakładał ktoś z Was powłokę ceramiczną np nanoshine ceramic pro? Warto? Chciałem oddać auto do jakiegoś cae spa na polerkę, korekty i nałożenie jakiejś warstwy ochronnej
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
no właśnie nie ma żadnych błędów. sterownik reaguje na przycisk do szyby (bloki pomiarowe) ale sygnał nie dochodzi do silnikczka od szyb. nawet przycisk w tylnych dzwiach nie działa jak założę sterownik H w drzwiach kierowcy. może nie działa bo sterownik H jest z 19.08.09 a pozostałe z 19.12.10?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Na starym sterowniku lewa tylna szyba działa. wychodzi na to że kupiłem uszkodzony sterownik drzwi kierowcy - chyba że macie jakieś rady co źle zrobiłem?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ktos w tym temacie pisał ze sterowniki nie muszą być z taką samą literka, zresztą sterowniki współpracują, bo wszysyko działa poza lewa tylną szybą. Opuszczanie szyby w teście sterownika lewy tył też nie działa, chyba padł mi silniczek.podmienie jeszcze sterowniki dla pewności. Bezpieczniki ok (8 i 11 obok kierowcy -chyba ze gdzies indziej są dedykowane do szyb? ) 2 tryby opuszczania szyby kierowcy juz ogarniete,dzięki
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
mam dziwną akcje. kupiłem sterowniki z końcówką H kierowca i B pazażer. skopiowałem kodowanie, instalacja jak w instrukcji. wszystko ok tylko nie działa sterowanie tylną lewą szybą (przełącznik w tylnich i przednich drzwiach nie reaguje) a przycisk od szyby kierowcy nie działa w dwóch trybach (po mocniejszym wciśnięiu szyba nie opuszcza się do końca) miał ktoś taką akcję? błędów brak. wygląda na o że sterownik z końcówką H uszkodzony?
-
Traffic ruch ON LINE MMI 3G+
Ja mam dokładane mmi 3g+, traffic online działał po aktywatorze keldo, ale od kilku dni lipa, pojawił się komunikat o nie ważnej licencji (wcześniej było info że ważna do listopada). Też tak macie? Jak to ogarnąć? Wgrać jeszcze raz witaminkę?